Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já 1D moc nemusim. Ale tahleta písnička je fakt užasná! A ten videoklip<33 jinalk jinak jsem belieberka, ale tahleta písnička je fakt BEST SONG EVER!!.:))
  • Ahojky, chtěla jsem se zeptat. Jak je tam napsaný, že si dělali srandu z Walks Like Rihanna od těch debilů The Wanted :-P ... já trochu nechápu jak jako...?? Vůbec to nechňápu xD
    Jinak BSE je nejlepší song a udělali k tomu fakt super videoklip :-) moc se mi to líbí. Hlavně Marcel a Leeroy... xD
    • A taky si všimněte na té úvodní fotce té fotky co je nazemi za Louisem ;-)
    • Asi to myslí tak, že The Wanted mají ve videoklipu ty bílé kostýmy (vůbec nikoho neokopírovali, jenom se "inspirovali" Backstreet Boys)a jak Marcel ukazoval ty návrhy kostýmů nebo jakto nazvat, tak tam byly i ty bílé :D
      • Jé děkuji :-)
        1D jsou skvělí a nedovolila bych si napsat, že někoho kopírovali... myslím, že pokud někoho "kopírovali", tak to bylo jen ze srandy. To se tak dělá, vidím to skoro všude :-)
        • Vím, že to, co jsem napsala nedává moc smysl, ale tak to prostě je...xD xD
      • L.a.s.k.a
        Nekopírovali i Backstreet Boys ,ale i Take That :** :)
  • trosku samochvala ne?
    • Jestli myslíš ten název 'Best Song Ever' tak se ta písnička jmenuje takhle proto, protože tam se zpívá, že tančily na nejlepší písničku všech dob:) Né, že mají nejlepší písničku všech dob:)
    • L.a.s.k.a
      Překlad:A tancovali jsme celou noc
      Na nejlepší song všech dob
      Znali jsme každý řádek
      Teď si nemůžu vzpomenout
      Jak to jde ale já vím
      Že na ni nezapomenu
      Protože jsme tancovali celou noc
      na nejlepší song všech dob
    • V Písničce zpívají o tom, že tancovali na nejlepší píseň, ne že tohle je nejlepší píseň ;)
      • Zajímalo by mě, jaká ta nejlepší píseň, na kterou tančili je, protože lepší písničku než je tohle fakt neznám :D
    • L.a.s.k.a
      Proč samochvála?
  • L.a.s.k.a
    Ten videoklip je božíí:)..Fakt,takovej videoklip jen tak někdo nevymyslí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit