Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to třeba zajímá jestli Kris s Robem choděj. Jenomže my za to nemůžem, že je nemáte rádi já je třeba zbožňuju jo pojdě do mě mě to nevadí:* A navíc když se vám tahle stránka nelíbí tak si založte svojí ne...? :)
    • Já je taky zbožňuju *1* Myslím si, že jsou krásný pár a moc jim přeji, ať jsou už pořád spolu *14*
  • já stejně pořád nechápu,proč sem dávají neustále jenom americké celebrity...o těch už víme dost,mě třeba zajímají daleko víc mexičtí herci a zpěváci,bohužel o těch se tu nedovím asi nic :(:(
    • tak to s váma musím souhlasit, můžou tam dávat i opravdu někoho jiného, než ty amerikány:-))
      *5*
    • kiss.miss
      Tady ne. To by si musela zapátrat někde jinde. Tohle je samé Bieber, Twilight atd.
  • Asi se to vymklo, já si nemyslím, že se píše jen o Robovi a Kristen, píše se tam toho i o jiných, myslím si, že si to číst může kdo chce a kdo nechce, tak ať to fakt nečte, bohužel je to tak:-)
    • kiss.miss
      Myslím diskuzi..Články se nevymkly jsou jen zbytečné.
  • kiss.miss
    Trošku se nám to tady vymklo.
    Tereza/jana
    Souhlasím s tebou, že tihle dva už jsou tu přebytečně a nudní tudíž nemá smysl na ně psát komentáře, ale mě to prostě nedalo. Ty jejich Rozchody/Chození je už trapné stejně jako R/CH Seleny Gomez a Justina Biebera.

    merilllyn-Máš víceméně pravdu, že se námi řídít nebudou. Ale upřímnost nadevše. Říct svůj názor není trapné. Kdyby to platilo u všeho, no to by bylo nadělení. A jak ty píšeš, že to nemusíme číst, tak ty zase nemusíš číst naše komentáře. Jak si sama napsala"Tahle stránka je pro všechny.
  • ty si teda trapná,tak když to je asi hned na první straně tak si toho asi všimnu ne??a jo štve mě to,že sem dávají jedno a to samý jsou i mnohem lepší celebrity!proto sem tady asi taky píšu chytračko ;)
  • Tomu opravdu nerozumím, když mě něco nezajímá, tak to nečtu. Když to tedy vás nezajímá, tak to nečtěte a nemusíte tady psát vaše trapné komentáře. Jak jednoduché. Tato stránka je pro všechny, určitě se nebude řídit tím co se Vám líbí a co ne!
    • Máš pravdu (souhlas). Nelíbí se vám to tak to nečtěte to jste tak na hlavu že chcete číst něco co se vám nelíbí?
      • kiss.miss
        A kdo napsal, že to čteme?
  • to je pořád jenom samé Kristen Stewart to a to Robert Patinson to a to pochopte už konečně,že to nikoho nezajímá ať si dělají co chtějí...takové americké celebritky mi jsou ukradený!mnohem víc si vážím mexických herců než těhle pakošů!
  • a koho to zajímá ???!
  • kiss.miss
    Čím více článků jsem o nich dáváte, tím víc mě nezajímají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit