Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písnička se mi líbí. Ne Všem se líbí Všechno, Všem se prostě zavděčit nejde. Zpívá si o čem chce a to je dobře. Navíc vypadá stále pořád mladě a je jen na ní co si zpívá, tahle hudba jí prostě sedí, neznamená, že jí je přes 30, že musí být jak puťka.
    • Náhodou,Lucka je super. Já ji miluju je hezká, má dobré písničky a nevěřila bych, že už je jí tolik kolik jí je, kdybych ji neznala. I manžela si umí vybrat, to se musí nechat. *3* Je dobře že si zpívá o čem chce. Klip je hezký a písnička taky. Je velmi chytlavá a text je lehký už ji umím skoro celou. Ráda zpívám a jednou bych chtěla být taková jako je ona. Ona jinak zpívat neumí. Někdo rock, někdo pop, někdo Mozarta atd. Je to jedno ne? Každý je jiný, protože kdyby na světě byli všichni lidé stekné, už by to tam nikoho nebavilo. *1*
  • Co mají co kritizovat? Zazpívala si to jak ona chtěla, líbí se jí to a nejen jí tak je to ok, lidi ji mají rádi takovou jaká je, proč by měla styl hudby měnit aby ztratila nějaké fanoušky? I to se může stát, mě se ten videoklip líbí a myslím, že nejsem sama...
  • Vždyť vypadá pořád jako lolita ale, takže nemá smysl hovořit o tom, že jí je 33 když vypadá na 20.. na těch masakrech ji srovnávaj s darou rolins, jenomže ta todle zpívat nemůže, páč zpívá jinej styl a za druhý vypadala v 33 letech jako MILFka.
  • Nejsem VŮBEC její fanynka. Tahle písnička se mi ale děsně líbí!! nepochopím kriitiky. Když jí je 32 nemusí se chovat jako uzavřená osoba. Někdy se snad na 17 chovat může. A to že na 17 vypadá je snad dobře ne? kdo by to ve 32 letech nechtěl? Co já bych za to dala abych vypadala ve 32 letech na 17.....
  • Nechápu proč by to mělo být jako špatně ? ... Tím, že nazpívá tenhle song osloví mladší generace a podle mě je ta písnička pěkná a videoklip je taky dobře udělanej :P Takže až budou zase kritici něco kritizovat měli by se kouknout co v životě dokázali samy :P
  • Podľa mňa veľmi optimistické a príjemné. Určite sa to lepšie pozerá a počúva ako tie preafektované speváčky v spodnom prádle, ktoré nie sú originálne, ale iba napodobeniny. Lucka má svoj dievčenský štýl a stále si ho môže dovoliť!!! Držím jej palce :)
  • Nejsem zrovna nějaká její fanynka a moc ji nemusím ale zpívá dobře a písnička je v pohidě.A snad je lepší že v tom videoklipu vypadá na 17 ne?
  • On totiž dneska nikdo moc nemá rád, když se zpívá o lásce nebo štěstí. Především kritici a výše postavení lidé - proč? No protože z nás chtějí vychovat národ, který bude poslušně poslouchat, a to přece šťastní lidé nebudou - nic jim totiž nechybí. Podporuju Lucku v tom, co dělá a jsem jí za to moc vděčná. Je opravdu jedná z mála těch, kteří se za sebe nestydí a nedělají si nic z reakcí ostatních. Ona má svých fanoušků dost, tak proč by měla být ještě vlezdoprdelka novinářům? Důležité je, že jí to baví a že fanouškům se hudba líbí. Jen tak dál Lucko!
  • Také se mi líbí, je to veselé, je to protipol k ostatním věcem kolem nás, smích, tanec,mládí,to je přeci život.
  • Já tedy nevím co proti té písni a videoklipu máte? Nelbí se vám, tak to nechte plavat, ale podle mě je úžasný! Lucku mám ráda, ale i kdybych nebyla její fanoušek, tak si řeknu, že dobrá práce. Hudba je nádherná a text chytlavý. Tak nevím, proč to někdo tak moc hrotí a zchazuje Lucku... :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit