Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli je to pravda, tak je z nich jediný rozumný. Ten seriál se stal sračkou už od 6. řady. *3*
  • Panebože proč musí skončit?? I když mám nejradšo Barneyho nechci aby skončil!!! *16* *10* *13* *13*
  • Zmrdíííííí
  • Je to blbost. Agent Jasona tuhle zprávu dementoval. Navíc se smlouvy na 9. sérii s herci ještě vůbec neřešili a každej rok slyšíme o odchodu x herců ze seriálů, ale jakmile jim nabídnou smlouvu s pár miliony navíc, neodolaj. :) A podle mě seriál jako HIMYM by bez jednoho z hlavních hrdinů pokračovat nemohl kvůli skokům v čase. Když už byl Marschall ukázaný v pár budoucích scénách, musí se v nich objevit i potom.
    • Cajomol
      Pošleš prosím tě link? Totiž o 9. řadě se již jednalo, jedná. http://www.serialzone.cz/clanek/948-devata-serie-how-i-met-your-mother-v-jednani-a-dalsi-stripky/#.UA Jinak, doufám, že bude hrát dál, jako ty, kdyby tam nebyl, nebylo by to ono.
  • Je to kravina, 8. serie je posledni a dokonce jsou smlouvy jen na 8 ;)
  • to je na h*vno.... nejradši mám sice Barneyho ale tohle mě sere... *16* *16* *16*
  • Měli to radši zakončit tou 8. řadou, teď už to bude o ničem když začínají i odcházet herci. Prostě osmičkou to pro mě končí a hotovo...
  • To si dělají srandu to je velká škoda že už tam nebude :-( Snad ho někdo dobrý nahradí ale to myslím že se jim to nepovede!
  • spíš už by měli ukončit celej seriál, než se na něj kvůli nekonečnému prodlužování nebude dát dívat... takhle už zkazili plno seriálů - tím že nevěděli kdy přestat...
    • Asi tak..
  • Bez něj to už nebude HIMYM jak jsme znali .. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit