Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martina vypada jak chlap,vzdy tak na me pusobila....Oni ty lesby a gejove,maji asi duvod,proc maji sve stejne protejsky,nebot nekde uvnitr v zene se ukryva chlap.Je to i hormonama,chybne vyvijeni osoby.Tyto lide by se nemeli odsuzovat,oni kolikrat nemohou za to,ze nejsou ve svem tele..,i kdyz vypadaji na zenu,dusi jsou muz a nepredelavaji se...Pak ta horsi forma,kdy v tele zeny muz nevydrzi a pomoci i hormonu,se v muze zmeni,aby mohl zit zivot ve svem pravem tele...I v historii se toto delo a byli i krasne pribehy lasek.Melo by se toto tolerovat,osoba vi nejlip,jak se citi atd....
  • Humus made in JU ES EJ
  • tak o takovou pikslu bych ani kolo neopřel ta druhá není asi v pořádku ale tady v čechystánu budou mít podporu *12* *12*
  • Tak Marty Nawratill do toho praštil.
  • Nevadí mně, že Martina Navrátilová je lesbička a požádala nějakou mis o ruku i když dotyčná mis lesbička není a jde ji hlavně o peníze.Mně velice vadí, že ve sportu se ještě nenašel nikdo kdo by jasně řekl to není ženská, která by měla soupeřit se skutečnýma ženskýma, ale je to konstrukcí tělesnou i podobou chlap.Také v tom tkví její úspěchy na tenisovém poli.A není to jen tenis, ale spousta jiných sportů, kde dominují ženy, kterým já říkám mužatky a soupeří s normálníma ženama.Není to o tom rovný s rovným. A to není správné.Každý rozumný sportovec mně jistě dá za pravdu.
    • Moje ex je taky duši chlap a po 10 letech se zabidlela v ženský

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit