Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proti pražským SPz na Moravě i proti Agentůrám kapitalismu VV
    • příště piš radši k tématu, blbe
  • Bůh ho potrestal bohatství mu je kničemu,novináři nemají smysl pro etiku a zesměšnují dvojsmyslností fotky,která je elmi bez helmi jako tele bez rozumu.

    Brachtl Antonín proti pražákům i proti policiji šířící pražské SPZ na oravě hajzlové 2AU jezdí v nedělu luxusním autem za vše zlo auto vražd může F1 špatný příklad hazardu bezohledné rychlosti zrušit F1 i Monaco
    • Zajdi si na psychiatrii, magore.
    • to antonin ti asi napařili pokutu, ne ty blbe
    • Naprostej souhlas!!! *7* *5* *5* když normální člověk musí jezdit jak
      vocas devadesátkou, ať i ty nafoukaný boháči v F1 jezděj taky devadesátkou! Padni komu padni, spravedlnost pro všecky *16* *11* *16*
      Podpořte finančním darem Občanské sdružení za instalaci radarů na okruzích F1 *14* *2* *1*
      • to je nějakel fejk, ne?
    • antoníne, co to tady meleš, dej si mokrý obklad na hlavu
  • Meribel je v Rakousku???
    • pokud vím, tak leží ve frankrajchu, takže by to odpovídalo tam někde. Maj to jasně blbě napsaný, nýmandi
      • meribel je v rakousku. Schumiho helikoptérou Lauda air transportovali do franc. nemocnice kvůli jeho burgundskejm předkům a kořenům.
  • vsecko jsem čekal, ale tohle teda ne *8* *8* *8*
    podle tý fotky se probral a hnedka zase řádí jak v nejlepších letech *3* *5* *5*
    takovou vitalitu by mu moh závidět kdejakej mladík, co kóma zažil leda po dvaceti kusech *11* *8* *7*
    • ta fotka není ze současnosti, blbe, to je nějaká stará, když ještě závodil, ne\? To pozná každej blb
  • Juuu tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!! ♥ všichni sme mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc rádi!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • kdo jako všichni? Mně je to srdečně šumák. Mám svejch starostí dost.
  • ...aj ja mu to prajem,aj celej rodine,aby bol v poriadku a nadalej žil... *4*
  • a cele jeho rodine a pribuznym aby se probral. Hlavne ale , aby se probral ve stavu normalnim.
    • tak to kamaráde něvíš, co je to insomnie. Insomniak by tohle bral jako
      božskou manu *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit