Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podľa mňa je to zufalec alebo je tak sfetovana ze si myslí ze je ta naj ..naj ale šľap..
  • je to le***
  • a co vás to vůbec zajímá nepleťte se do toho už je to její život a může si dělat co chce jako vy chce si užít a ne sedět doma a hej mamčo já tě poslechnu to vy taky přece nechcete tak ji nechte ať si užívá i když je to docela nevhodné ale co já s tím že tak stejně život je jen jeden...... *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* i kdyby se vám chtělo *11* a byly by jste *16* je to její život taky si užijte život je jen jeden a nemůžete nic promarnit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Mrdko vyjebaná nepiš tu kula
    • Ziall
      Aha, a dělat to co ona, to znamená užívat si života?? Seš normální? VZPAMATUJ SE!!!!!!!!!!! To ona marní svůj život!
  • čekam je až naqtočí pppp
  • Co je hoří prostitutka v přímém přenosu nebo ty skrytá za naše peníze.
  • stejně se chová jako k***a *16* *16* *16*
    • promiňte omlouvám se já jsem k***a spletla jsem se a jsem p*** prostě všechny sprostá slova!!!!!!!!!!!§
      • a k***a a p***a nejsem !!!!!
        kdo jsi že mně vydavaš ? *16*
  • Boože! Co pro ti ní furt máte?! Má svůj styl! Nemusíte se do ní furt navážet!!
  • České političky i političky Eu by měly mět kalhotky hlavně přes huby ,šak jim platíte více nežli nějaké Milei z chudoby USA ,kde ju matka tahala za kalhotky,neb neměli ani plenky.
  • Jžš tohle už není normální. Bych ji TAM střelila a byl by pokoj -,-
  • Mě příde že je Miley prase. Ale její písničky se mi líbí. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit