Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miley prestehuj se nekam do nam to je jedno hlavne nech Noah na pokoji vzdyt ji skodis pochop to ja bych chtěla abys byla mrtva uz toho nech pane boze a jestli si to ctes no to by bylo divny protože ja jsem cech ale to je jedno, me to je jedno co si ta holka mysli hlavne at necha Noah na pokoji *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • TerezaJonakova
    Mě příjde Miley jako nějaký nevichovaný blázen,ale chce si užít třeba jí to za chvelku přejde *14* jinak je super
  • Já to říkám furt, že to má v hlavě vymetený, už neví jak na sebe upozornit, když muzika nestojí za nic... začlo to klipem We cant stop, kterej museli točit všichni zhulení, pak volizování kladiva a ty její vystoupení... kam tohle bude pokračovat? už by se měla holka vzpamatovat *16*
  • Tak jsme se zas pobavili nad jeji opozdenou pubertou no :D Kdyby aspon nemela ten chlapeckej uces a mela co ukazovat dyt je jak vyzle a kde nic tu nic ...
  • Mě přijde že Miley prožívá takovou opozděnou pubertu. Disney už jí omrzel a tak se holt musí vyřádit.
    Nicméně to nic nemění na faktu že se chová jako...a ještě k tomu motivuje mladé.
  • asi už neví jak jinak nalákat fanoušky, ale viděl jsem hezčí ženskou p r d e l... *1*
  • KIMCID
    Bože to je ale renault *7*
  • kirushka97
    Velebnosti, du blejt *12*
  • miley cyrus? kdyz si odmyslim hlavu, tak docela dobry. podle xichtu ktery furt dela to musi byt dost samice tura domaciho, rusky kopoba, anglicky the cow. cesky se to nesmi napsat vy 3.14ce :-DDD
  • Miley je dost dobra a nic na tom nezmeni narky zucastnenych masturbatu, kravek a zaludu! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit