Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemyslím si že mu Miley něco udělala, vyrůstala z mnoha zvířaty, takže se o něj určitě starala, třeba má jen smůlu tu může mít každý, Miley mám ráda i když je takhle sprostá a myslím si že by zvířátku neublížila. Jo a co je špatné na tom že se od něj nechává pusinkovat to dělají skoro všichni. *3* *8* *9* *13* *16*
    • ale ne že mu ublížila jen na něj neměla čas chápeš tím mu uškodila rj6
  • To je ale čuně ta ženská. Nechat se olizovat od psa. *12*
    • je vidět, že žádnýho psa nemáš, jinak bys tohle nevypustil z pusy *16*
  • A nebyla to náhodou trYzna?
    • Jo, samozřejmě trYzna. To už neřešte - jen další "češtinář" mezi redaktory Tiscali ! To by mě zajímalo, kde tyhle nemehla berou ...
      • No je to vážně ostuda, nejdříve VYZÍVÁ a pak TRIZNA, to by se na zpravodajských webech moc stávat nemělo.:-)
  • se ani nedivim že chcíp*, chudák malej, pořád si něco kupuje prřitom ta píč* nemá na to čas zas prostě ten pesek umře bože taková píč* to je rozkopala bych ji tu držk* nic živýho bych jí do ruky nedala, ani toho koko**
    • JO dala jsem ti omylem like ale chtěla jsem dát že se my to nelíbí, jo a ty snad víš co mu bylo jak umřel na co atd. jestli ne tak drž pusu *16* *16*
    • žádnýho kkta nemáš, tak drž pysky (víš jaký). Miley není první, komu zahynul takhle mladej pejsek, jsou vrozený vady atd. Jestli nemáš informace, nepiš takový píčoviny
      • ale po několikátý chápeš ? mám doma asi 20 zvířat tak drž píč*
  • R.I.P. *3* *5* *15*
    • cyniku! *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit