Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč trapní lidé jsou ted vkurzu,asi proto že už jsme sami ubožáci,bohužel si to uvědomuji až ted v 59 letech aje mi smutno asi jsme jen ubohý prasata *12*
  • Souhlasím tady ze všema.
    Chybí mi strašně moc ta Miley před tím,já vím že se každý člověk mění. Ale příjde mi trošku zvláštní jak to všem musí dokazovat,že neni ta Hannah Montana,kdyby byla dospělá tak by tohle nedělala kašlala by na názory já chápu,že to je asi dost nepříjemný,když jí kolegyně,když byla ještě Hannou pomlouvali,že je ta sladká Hannah a nikdo ji nebral vážně a všichni ji měli za malou asi by mě to taky štvalo,ale chovat se jako ona to mi nepřijde jako chování dospělého člověka. A nadruhou stranu všude řiká,píše,že jsou všechny tyhle názory ukradený bla bla, kdyby bylo tak proč to všude rozebírá.
    Ale stejně si myslim,že si tim vymanením z hodny holky moc nepomohla,protoze její kolegyně jí pomlouvaj pořád, dokonce i Scooter Brown a Drake,Rihanna.
    Většina. A co se týče kapely Flaming lips ty jsou fakt divný. Divim se,ze uz tu nejsou clanky o jeji mega oslave,kde byli zase eroticky hracky atd. myslím si,že tady už nikoho nezajímá.
    • https://youtu.be/huZR3akDJVM
  • Vážně už vrchol, má v hlavě opravdu nasráno. Dal bych smajlíka krávy, ale ten tady bohužel není.
  • Nechci být až tak hnusnej, ale nemůžu si pomoct - je to kravka a potřebovala by dostat pár po čuni, aby si uvědomila kde je hranice slušnosti.
    • http://youtu.be/eu4UvkrwHf0
  • Před chvílí jsem se koukala na internet do svých oblíbených časopisů a hádej te co ? Všude je Miley s tim připínacím penisem,nevim jak vy, ale mě záleží na naší generaci, mělo by se jí to nějak zamezit, vím že je to asi naivní, ale to přeci nejde tyhle stránky jsou volně přístupné, nebo posudte sami, měl by to někdo upravit , aby to bylo je od 18, at si ona děla co chce ok, ale mladší děti by to vidět nemuseli, to je můj názor, nechci ublížit žádným fanouškům,nechci tu spusti vlnu hejtování, ale tohle by se mělo řešit. *9*
  • Vím,že chce být se svými fanoušky spojená a být v té chvíli svobodná jak to říká ve svých rozhovorech,ale je to děsný,když si to pak třeba pustí taková 15,nebo 13 a to se nemaj pak chovaj naše holky, když vidím holky v naší třídě,kteří pořád říkaj jak Miley je super a ty show ,který dělá jsou fakt cool, je mi fakt z toho blbě, podívejte se lidi bere si umělí kozy, viděli jste jak je hubená jo mám rád hubený holky,ale i normální,která má zadek,ale ne spadlej zadek .Tak jestli tohle má být holka. Tak to je fakt špatný. *8*
  • Mám Miley rádá jako osobnost tak jako její hudbu.
    Ale upřímně je už toho dost, řekla i sama v několika rozhovorech,že se chce se svými výstupy,gesty přiblížit ke svým fanouškům, já chápu jak to myslela,ale upřímně si myslím,že je to stupidita. Že je to jen argument,aby mohla dělat to co dělá, ale jak se pak chovají 6 až 10 holky,který ji pak vidí jak se chová, rychle dospějou a to je špatně, nechci řikat,že je Miley špatný člověk.
    Ale měla by zajistit,nebo nikdo jiný aby osobám co nebylo 18, neměli k vidím přístum, nebo její manažeři, ale příjdemi,že takhle ovlivnuje spoustu mladých lidí, ano měli by vědět co je sex, ale at to nechá na rodiče. Já nevím, ale jestli si připadá s připínacím penisem jako Velká holka, je mi ji upřímně líto... *4*
    • Mám Miley ráda, ale tohle je moc. Sleduju jí na instagramu a to co tam dává za fotky je hrozné, ona tam dá fotku jak má něco v puse, depilační vosk s chlupama (odporené). Hodně mě zklamala. Někdo říká že je to kvůl drogám a kvůli tomu že jí opustil snoubenec a někdo že chce mít více fanoušků, tak jako tak je to ošklivé, dává špatný příklad všem. Chápu že už to nechtěla být Miley Cyrus alias Hannah Montana, ta z Disney Channelu, ale je to moc. Příští generace nebude vedět jaká byla MIley Cyrus dříve,což je škoda. Někdy si říkám jestli je to pořád ta Miley co má ráda zvířata, má jich sice hodně, ale někdy se mi zdá že k nim nic necítí. :( *16*
  • Nebudu se opakovat hrůza!Ať už proboha zmizí někde v blázinci.
  • Ta by šla na íbršvuňk.
  • hruza *13* *9* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit