Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som sa ešte k 7. sérií nedostala tak neviem či mi nejako chýba.
    *3* Ale pokiaľ by sa zmenila k dobrému tak by som Elenu rada videla *4*
  • Nina Dobrev( Elena ) je ta nejlepší herečka,že si to neumím představit doufám že se vrátí ,protože bez ní to není ono.Nino Vrat se *4* *13*
  • Rozhodně tam Elena chybí! A doufám, že se zase vrátí..
  • No mě také chybí nina v upířích deníku ale zase tam dali nově věci a nový herci jsou tam takže to je zajímavé a není tolik poznat že tam není Nina
  • Nina se má vrátit do upířích deníků, ale i bez ní je to super, když je ta hlavnější postava caroline. já ji mám ráda:DDD *12*
  • Mám rada upíří deníky ale bez Eleny tam prostě něco chybí ale pořad na to koukám a doufám ze se někdy vrátí i ona a katherine :DD jinak to docela ujde ale prose me chybí DELENA <3
  • Mňe Elena bude hrozňe chybiet.Skúšala som si pozrieť časti 7.série ale bez Eleny je to nuda.Dúfam že sa do upírskych denníkov vráti.Bez nej to není ten seriál čo som mala rada.
  • Já to vlastně ani nijak neřeším je to sice špatné pro některé lidi,že Nina odchází, ale je to její volba. Já si třeba myslím, že jí vadilo, že si vzal Ian Niki a už by nebyla schopna natáčet ty líbací scénky. A taky si myslím, že kdyby jí to nevadilo tak by ze seriálu neodcházela.
  • Nina mi bude chybět to jo. Ale zase jsem strašně zvjedavá jestli se dá Damon a Stefan s někým dohromady, a ještě víc by mě zajímalo jestli se tam objeví Claus atd... a jestli se dá Caroline dohromady s Enzem.
    už se těším!!!
    • podle mě se dá caroline dohromady se Stefanem a Damon netuším, ale popravdě mám radši Damona
  • Elena mi absolutně nechybí, ale to, že se tam už nikdy neobjeví Katherine, mi trhá srdce. Ta postava byla absolutně dokonalá :D
    • jo je pravda že se celý seriál točí jenom kolem Eleny, ale myslím si že je zbytečné dívat se na seriál kde tvoje oblíbená postava je jenom v málo dílech. Podle mě je to zbytečné utrácení času
    • kiss.miss
      Katherine mi taky velice chybí, ale oni by nám jí nedopřáli ani kdyby tam Nina zůstala. Tak aspoň, že ta slípka odešla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit