Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho to zajímá tak kouknite do galerie jsou tam fotky jak má to stejný tričko s NIALLEM!!!!! NARRY!!!To nenapíšou !!Jo a v bazénu!! *14* *14* *3* *9*
  • Taky jsem ty fotky viděla,ale ty jsem nedají tady fakt píšou jen blbosti!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jo a viděli jste už Nialla a Harryho taky měli včera stejný trička Eagles 75 To je Náhoda že????Poslední novinky: Niall Horan byl viděn opouštět jeho hotel dnes ráno na sobě to, co se zdá být Harry Styles košile.

    Nový přítel !! haha
    TAKHLE TO JE V TOM ČláNKU!!!!JE TO NA Tumblr.
  • Tak lidi jste normální co pořád máte s Louisem??Vždyt oni spolu už tak moc nejsou,Lou má Eleanor.A Harry má Nialla ,jsou spolu pořád(Sami v Hotelu, Bazény,večeře,kluby,Koncerty,a ATD.¨)Kdo to sleduje tak to všechno ví,kouknite na ty správný stránky a budete v obraze!!!!!!!!!!!!zadejte na Google (Harry and Niall pool) to jsou fotky ty jsem nedají. *14*
  • Ptala jsem se Pezz na keek.com jestli má Harry hollku řeklaa že ne ptala jsem se ji jesttli říká pravdu ona že jo......alee aji kdyby spolu něco měli já jim to budu přát každý má právo na lásku!!!
  • Hahahahahahahahahah, NO -.-
  • Tak blondýnku??Tak Nialla to jo ,kdo skupinu sleduje tak to ví!!!!!!! *14* NARRY FOREVER!!
  • Jako by mne mělo zajímat koho š. u - k - á-... mi podsouvají novináři... já ho stejně neznám a nezajímá mne
  • však je to jenom taková habaďůra pro directionerky aby měli více fanoušku, protože kdyby věděly (většina to stejně ví) že Harry a Louis jsou gayové tak by ztratili dost fanoušků...
    • Bejt tebou jsem z ticha! Vůbec nic nevíš tak drž pi*u a ne*er! Ho*no víš! Jsou to úžasní kluci, co něco dokázali! A jelikož ty si dokázal/a veliký ho*no tak se neozývej! Neurážej je! Louis a El jsou spolu šťastní! Twl přemejšlej něž zase něco plácneš! Samý kecy! Ještě ke všemu tak trapný!!! Fuu... Úplně mě drtí vaše narážky na ně, bych se smíchy potrhala jak jste trapný, když o nich říkáte věci co nejsou pravda.. *3*
    • Ty jsi blbá asi nevíš že oni nejsou gayové-kde mášš důkazi....Louis chodí s El a jde vidět že je to opravdová láska tak je nech napokoji!!!!!Vy haters jim závidítte že něěco dokázaali že ssi splnili sen,.že mají milující fanoušky,karieru ze jsou slavni za tim co vy sedite na prdeli a nic nedeelate ze se bojite!!!NECH JE NA POKOJI!!! *16*
      • vole zblázněte se z toho že něco řekla -.-
        • Jo zblázníme!!!!
    • Seš normální? Jak můžeš říct, že jsou to gayové?! A co Eleanor? Ta je taky falešná? Nech si takový myšlenky laskavě pro sebe. Nikdo na takový komentáře není zvědavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit