Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš lidi každej si užije chápu třeba že by tam s někym píchala jo ale ona se jen koukala -_- a tancovala si užívala každej mladej člověk si užíva
    • nejenom - předváděla lesbický scény,navíc podepsala smlouvu jako por.
      herečka a dostala za to zaplaceno..
  • njn česká republika co se dalo čekat tady už mě nic nepřekvapí..;))
  • Jaká Kate? Hezky česky - KÁČA! *1*
  • ABSOLUTNĚ NECHÁPU, JAK O NÍ NĚKDO MŮŽE ŘÍCT, ŽE JE HEZKÁ. Jako nic proti ničemu, ale kdyby byla všechno, tak hlavně NE HEZKÁ. JESTLI MĚ NĚCO DOKÁŽE TOTÁLNĚ URAZIT, TAK JE TO PŘED TÍMHLE PAK JEDINĚ TO, ŽE JÍ PŘEZDÍVAJÍ KATE, to je fakt PŘÍLIŠ. Kate, ano, ta je krásná, chytrá atd. Tohle? To je moje noční můra! *12*
  • Hezká ,mladá a přirozeně zvědavá *3* Kdo to nechápe,zřejmě nikdy nebyl mladý.A novináři?Ti se chytají pro senzaci,čeho se dá.Pro zapšklé-viděli jste snad,že skutečně souloží?Závist a nenávist že?Jak obvyklé...
    • Problém je ten, že zase rodina Zemanů lže. Kdyby normálně přiznala, že tam byla, dneska by se to už dávno nerozebíralo. Souložit je lidské, lhaní nikoli. Tzn. měla si raději zašoustat než lhát jako taťulda blahé paměti po extempore s klenotama.
      • Ona nelhala!! Kdyby se jí někdo zeptal, a ona to zapírala, tak to by bylo lhaní! Jinak jako podle tebe měla dělat co? Sama s tím jít do médií? Ale proč by to dělala? Vždyť je to jenom její věc, a nemůže za to, že teď každý její krok sledují novináři! Kdyby tam byl někdo z nás, kdo tu teďka komentujeme, tak by se to nikdy nikdo nemusel dozvědět...
  • Je to krásná holka! *14*
    • mě spíš přijde taková tuctová holka. Nemít fotra prezidenta tak po ní ani pes neštěkne. u nás ve třídě máme mnohem hezčí baby
  • Všichni moralisté to novinám žerou, sami nebyli lepší nebo je to závist či něco horšího. Vzpomeňte jak špinili Paroubkovou číslo 1... a kdekoho kdo se jim, no jim jejich zaměstnavatelům nepasuje...Je to všechno bublina proti Zemanovi a před volbami. Topáci s čírem nemohou zapomenout prohru... čeho se od nich ještě dočkáme... Ne nadarmo dotační král Bsbíš koupil noviny....je to na zblití *12*
  • IMPOTENTI NEZÁVIĎTE.Když na to hezká holka má,nepřehání,je to její věc.
  • Je to ubožačka - a ve všem lže..v kampani si hrála na hodnou dcerku
    ale její pravá povaha je tohle - opíjet se a natáčet... *6*
  • Je mladá, jen ať se vyblbne. Jen si vemte Britskou královskou rodinu, taky nic nenadělají. Holt si děti dělají co chtějí a ani královna s tím nehne, natož prezident.
    • Jenomže oni narozdíl od zemanovic rodinky nelžou národu do ksichtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit