Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Laďko,
    nejdřív Vám musím pogratulovat k Vašemu těhotenství a přeji Vám zdravé a krásné miminko.Na Vaše komentáře se vždy moc těším, jste vtipná, pohotová, vždy se ze srdce zasměju.Přeji zdraví,štěstí,lásku prostě vše, co si přejete.
    Vaše divačka Věra z Mostu
  • Pani Ladko,moc Vám to miminko přeju!!!! Když vstoupite na obrazovku,hned musí mít každý lepší náladuJen promluvite,už se bavím.Váš verbální projev a mimika jsou zábavné,milé a příjemné.... Přejí Vám krásné a zdravé miminko a těhotenství bez potíží....Eva mladoboleslavsko
  • Pani Ladko,moc Vám to miminko přeju!!!! Když vstoupite na obrazovku,hned musí mít každý lepší náladu
  • p.Ladko,tak se povedlo,konecne.Preji Vam,at tehotenstvi dobre snasite a at se Vam v rodine vse spokojene dari a rodina at je Vam oporou a mate z nich jen radost....Hl.hodne zdravi a at se brzy uz radujete z mimca...Vypadate stale lip,rada Vas vidim v telce,i to Vase rostacke kukuc a usmev,ktery me vzdy potesi k lepsi nalade...
  • Jsem z toho pav,ani jsem nemohl obědvat.
  • .....no toto.....opět.....neskutečné jsem tak šťastný.........
  • no a ty zbylé o nich autor nehovoří .... těm přeji zdravého a śťastného potomka za toho moulu co tento článek vypotil.
  • Dobře jí tak! Nemá si zahrávat s mužem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit