Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šárka přišla z Moravy s holou zadnicí,vyšplhala se nahoru díky své kostnaté zadnici,je a byla směšná,tak jak se jmenovala za svobodna. Měla by se stydět,kdyby nebylo Saudka kde by dnes byla
  • ..je mě úplně šumák,jak paní Sára slaví či neslaví vánoce a proč? ,hlavně zě je sama se sebou spokojená a šťastná.......
  • Je to k popukání, jak tahle lidská vtěrka jakože rozdává karty.K Mistrovi to přišlo s holým zadkem a s igelitkou v podpaží.A jak se to dokázalo vyšplhat po cizích zádech?Proč se to jmenuje "saudková"? Protože si to prostě vzalo jméno po Mistrovi.Jen tak.Drze.
    • Velmi interesantní pražská poběhlice!
  • p.Saro,stihla jsem dobu,deti male,kdy jeste bylo vse poctive delane,jidlo bez ochucenin,E,chodili trubaci po domech hrat,na pulnocni jsme zasli...Slavilo se u sestrenky od vedle,hrali jsme hry,co byly darky a jeste zasli k sestrenkam dalsim,kde jsme si dali darky a pospolu vsichni slavili,jsou to krasne vzpominky,i bananu bylo moc,nyni ne,jsou drahe a hned vse hnije.Bylo ovoce,orechy,co si nyni mohu nechat jen zdat.Vanoce neslavime,nac kupovat predrazene zbozi,jidla plne E...,podporovat klamy.Jen symbolicky pojime,zamlsame.Volna hl.vyuzijem k odpocinku,jdem ven...Televize,pohadky stejne vse dokola nekoukame,ztrata casu,objevujem spis nove veci...P.Saro,je dobre,ze jste vyuzila Vaseho talentu a jste sikulky s p.Saudkem,ktery vubec nestarne a je fajn chlap.Jsou uzasne talenty,co nemaji ale moznost se prosadit...,skoda.
    • Teda nezlobte se na mně, ale banány hnily před půlstoletím stejně jako dneska, ono taky záleží kam si je uložíte. Dneska není ovoce a ořechy? To chce taky asi občas zajít do obchodu a tam se podívat, když to je předražené, tak nekupujte na kila a ovoce po kusech. Jídla plná Eček? Uvařte si sama, ale to asi nezvládáte, na televizi nekoukáte je to ztráta času, no asi bych nechtěl být Vaším potomkem. Achjo, že se rozčiluju, ale vážně jste mě nasrštvala.
      • Jen se nechte otravovat E,jedy nyni v jidle,casem lide budou hromadne chcipat na rakovinu,jak kobylky.Driv byla vetsi kvalita,dosnes mam funkni veci,nyni to vydrzi jen cas.Kesu,para orechy,svatoj.chlebicek,dnes deti nektere neznaji,je to drahe.V DDR jsem koupila pytlik 1 kg ruznych orechu,za 3 DM,malem jsem se priotravila kesu,jak mi chutnali co holce,nevedela jsem,ze se nesmi jist toho moc.Nebo uzeny platyz jsme meli v praci k svacine,kdyz vidim ceny ted,jen zasnu...Sidi se,klame,okrada,to driv nebylo,dostavali se plaste,myci prostredky,kremy,po kampani moc cukru za odmenu zdarma,ruzne vyhody...Nyni zvysi plat,ale uberou odmeny v procentech,same oblbovani,co lidi neznaji a nechaji se lehce klamat...
        • No, jak koukám a čtu, o něco výš Vás Daidalos pojmenoval soudružkou a myslím, že se nespletl. To, že jste v DDR koupila pytlik 1 kg různých ořechů za 3 DM v přepočtu tedy za 9 Kčs ještě nic neznamená. Pamatuju doby, kdy tady nebyl toaletní papír, nebyly pro váš ženský vložky, nebyly zas tak moc k dostání mrazáky a na auta se psaly pořadníky. Dneska se nešidí a nekrade? Haha všude a víc. Jo dostávaly se pláště, mycí prostředky a krémy. Já jsem v zemědělství nepracoval, tak jsem žádný cukr za odměnu zdarma nedostával,ale Vy asi ano. Ale to všechno je věc zaměstnavatele, není to jeho povinnost, i když uznávám, že hezké by to bylo.Přestaňte si už stěžovat, stejně to dneska nikoho nezajímá a užívejte si vánoc jestli to Vaše přesvědčení dovolí.Nazdar.
    • Súdružka Leona, stihlas dobu, kdy bylo vše poctivě dělané, jídlo i banány byly ještě z doby, kdy nehnily byly asi čerstvé, buď z SSSR nebo z Kuby, ty suché pomeranče
      byly schválně z Kuby! Sára a ten zestaralý pijus se stále ztopořeným furt je mladý,
      ale stále víc zklausovaný!
      Ó nikoliv, soudruzi, tento příspěvek je zcela čestvý a není od trpajzlíka Putky!
      Typický bolševicjé: Nehodí se, je nevhodný, že?
    • Súdružka Leona, stihlas dobu, kdy bylo vše poctivě dělané, jídlo i banány byly ještě z doby, kdy nehnily byly asi čerstvé, buď z SSSR nebo z Kuby, ty suché pomeranče
      byly schválně z Kuby! Sára a ten zestaralý pijus se stále ztopořeným furt je mladý,
      ale stále víc zklausovaný!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit