Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem bílý heterosexuál a díkybohu za to.
  • Já gej sice nejsem,ale též jsem hrdý,když mě s ženou, při sexu,ten nástroj na milování zůstává vždy tvrdý.Prostě si vždy říkám hepčí,nemůže to býti lepší.Dobře mě též slouží zdraví,proto se mě dobře staví.Nedělá mě drahoty a nekouká na boty.
  • Já gej sice nejsem,ale též jsem hrdý,když mě s ženou, při sexu,ten nástroj na milování zůstává vždy tvrdý.Prostě si vždy říkám hepčí,nemůže to býti lepší.Dobře mě též slouží zdraví,proto se mě dobře staví.Nedělá mě drahoty a nekouká na boty.
  • "domnívám se, že homosexuální orientace je jeden z největších darů, které mi Bůh dal"...TO JE vyloženě DO NEBE VOLAJÍCI DRZOST Bůh nenávidí "muže kteří leží s muži", JASNĚ A ZŘETELNĚ ŘÍKÁ že takoví stejně jako vrazi nezdědí boží králoství. Ano dává i takovým naději, ale POUZE pokud svého úchylného chování začnou litovat modlit se o odpuštění a hlavně toho zanechají!
    • Být gay a hlásit se k Bohu to je jako kdyby Rambo opásaný granáty s rukou na spoušti kulometu hlásal, že je pacifista *15*
  • Je mi docela jedno, jestli chlap doma šmátrá mezi nohy své ženě nebo svému muži. Ale proč buzny svou orientaci neustále vystavují na "odiv" ostatním? Viděl někdo, že by manželské s ostatními hetero páry pochodovali polonazí po ulicích či vykřikovali, jak jsou na sebe hrdí? Nepřišlo by vám to ulítlé?
    • Ano viděl bylo to v jednom nebo vlastně dvou městech jmenovali se Sodoma a Gomora
  • Dosud jsem nepochopil, co je k vystavování na obdiv, nebo k hrdosti, jsem-li genetický zmetek.
  • Pokud vím, tak gayové pravděpodobně byli třeba Leonardo, Michelangelo, Wilde, Čajkovskij, Březina, Warhol, Mercury...to všichni byly zrůdy? Aspoň je na tomhle lesboserveru taky nějaká změna *3*
    • Nejde o to, zda je někdo zrůda fyzicky, ale o to, že je deformovaný duševně. Všichni vámi uvedeni mistři v minulých staletích se za svoji úchylku styděli. věděli, že nejsou normální a nestavěli na odiv, že jsou homosexuálové. Wilde byl zvrácený nejen jako gay. A pseudo umělci Merkury a Warhol byli feťáci a magoři, to nejsou žádné osobnosti, které by stály za příklad. Nevím, co jste chtěl říct svým článkem, ale homosexualita je jinak řećeno sodomie a to je zvrácenost a podle židovského zákona a křesťanství je to smrtelný hřích, pokud se praktikuje. Dnes je to zkrácená hrdost na něco, co je velmi ubohé.
      • Mně teda gayové nevadí...aspoň mám menší konkurenci a větší výběr...ať je jich klidně 50 %, nechápu proč to tolik chlapů odsuzuje a místo toho propaguje lesbicismus, to je logika houpacího koně *3* *1*
  • Mít škváru a ještě bejt buzna, to už v demokracii něco znamená.
    • mozna proto ma skvaru nestiti se lezeni do zadku *3*
  • hmmm a co má bejt .... pokud je hrdej na to že firmy které šéfuje dobře živí kupu lidí prosím, ale jak to má z libidem nikoho moc nezajímá
  • Jsem a byl jsem celý život sukničkář a taky jsem na to hrdý.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit