Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pri dalsi akci bude mit na hlave pytlik: sem blby *15*
    do ted sem o nem neslysel, pro me slavny neni a timhle uz tuplem ne, fakt traged, ci tragicke PR *12*
  • Na to, že se mi v Transformerech celkem líbil, se z něj stává stále větší vymaštěnec. 1.Pokud se to nepostaví, není co znásilnit.
    2. Pokud se ženská více rozjela, tak nevím proč se nebránil. To v tom případě nebylo znásilnění.
    • 1. paralelne pokud ty nejsi mokra az za usima, tak se nedas znasilnit?
      2. pokud se na tobe chlap vic rozjede, tak se ubranis?

      coz neni podstatne, jen ta tva argumentace je vachrlata a tady slo ocividne jen o nejaky trapny pokus o zviditelneni, neb pokud to tam na verejnosti videlo x lidi, jak sem tady snad cetl, tak by prisli mnohem uchylnejsi fotky, nez jen trouby s papirovym pytlikem na hlave a ona mi... *11*
      • Milé X, pokud s tím souhlasil, tak to není znásilnění, nýbrž pohlavní styk jako každý jiný. A jinak, já jsem žena, takže já bych ti měla těžší se ubránit, ale on je chlap a kousek byla veřejnost, mohl křičet, mohl jí jednu fláknout. Muž má více svaloviny než žena, takže ženský by se ubránit měl. Jo, jak říkáš, nejspíš další pokus o zviditelnění, ovšem to, že je to vymaštěnej d*bil, vědí všichni. 
    • vymaštěnec - souhlas.
      jinak nějak nechápu, koho takovéhle informace (kdo s kým si zaš..al) zajímají
      • co treba bulvar, slysels o nem nekdy? ci o tom, ze Blesk je u nas nejprodavanejsi denik? dost lidi ty hovadiny zajimaj *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit