Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Klus,
    Vaše sprosté zpívání patří tak do hospod nižší kategorie. Vaše loňské vítězství bylo spíše urážkou než zasloužená výhra ve Zlatém slavíku.
  • L.a.s.k.a
    Je naprosto nespravedlivé ,že Karel Gott celý rok nezpívá,ale proto že je to Karel Gott tak vyhraje,minulý rok to aspoň Tomáš Klus vyhrál zaslouženě...A vůbec se nedivím,že se Tomáš Klus,Richard Krajčo atd..už nechtějí zůčastnit Slavíka,vždyť Nova je uplně stupidní,ty zprávy vůbec nemají uroveň,půl hodiny tam mluví ten blbec Ladislav Hruška a nic z toho..
  • Ať se to někomu líbí nebo ne,když se řekne ve světě Karel Gott nebo Jaromír Jágr,Sáblíková tak každý ví,že to je z vrcholu tunelstátu ve střední Evropě a že to je kvalitní značka.
  • Já jsem neznal rapera Rupperta, ale když jsem si dnes poslechl na internetu jeho píseň.Mohu napsat jedině hrůza.Je to slovník opilých lidí z nejnižší hospodské kategorie.Diví se Vám pane Klus
  • Je divné, že Karel, Bílá a mnoho dalších, kteří x roků nic nového nezaspívali a téměř mimo reklamu a bulvár nic nedělali jsou na předních pozicích a Tomáš maká a umí a nedosáhnul na zlato.
    • Asi proto, že to není o jednom jednorázovém makání, ale dlouhodobější práci a oblibě mezi širší oblasti lidí. Když jednou dvakrát něco udělám neznamená to, že jsem na stálo hvězda. Jinak je lepší "zazpívat" než stále kecat.
    • No jo, ale nezazpíval tak, aby bylo "potěšeno" jeho veličenstvo Ego 1. z Halíče. Právě naopak.
  • a sakra, tak to je rána...
  • Máš recht Tomáši! Je to všude!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit