Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychicky nestabilizovaný odolescent.
  • Jejich chování mi přijde neprofesionální. Jako rušit práci kvůli rozchodu, ke kterému stejně bylo jasné, že dojde mi přijde dost ujeté. Divím se, že na to ještě nova nenatočila reportáž. *1*
  • Podle mě je každého věc s kým bude či nebude a odsuzovat jeho či ji není na místě. Vždy za to můžou obě strany a když to nevydrží, tak to prostě nebylo ještě to pravé ořechové.
  • bezregistrace
    co kdyby tuhle rubriku nahradili sklizňovým zpravodajstvím ...
    • Skliznovy zpravodajství vysypana blondata makovice která nemyslí na nic jiného než na bohatství jiných?
  • kiss.miss
    Já se divím, že je někdo vůbec řeší, ale budiž. Když chce Borhyová uhánět zajíce, má to dělat mimo pracoviště. A jemu by ta věrnost stejně nevydržela, je moc mladý, aby se upnul na jednu zmalovanou pumu, která si ho ještě pojistila dítětem.
    Jen můj názor. *4*
    • Laska si nevybira misto, ani cas. Pokud se zamilovala na pracovisti, tak se proste stalo. A ten moc mlady ji nemel delat dite. Moc dobre vedel co dela, kdyz to delal:-)A tu " zmalovanou pumu" by neopustil, kdyby ji miloval. Neni v tom vubc zadna veda, vis?
      • kiss.miss
        Mohla jsem čekat, že mě tu budou napadat sluníčkáři, pač svoboda názoru tu nejspíš věda je. Nikdo neví, co doopravdy bylo mezi nima a ani mě to nezajímá, to byl čistě můj názor a omlouvat se za to nebudu.
        • Za naše názory se nikomu omlouvat nebudeme,chápu Vás. Kdyby nebyla lidem na očích tak po ní ani náš pes nestekne. Holt se někomu pravda nelíbí. Helca je řeší taky jenže si to nechce přiznat. Smirte se s tím že jsme národ pokritcu
    • Fuj.. to je ale škaredý názor. Proč se divíte, že je někdo řeší - vždyť to sama děláte.
      • Zajímavé,že se zapojujete když se Vám to nelíbí. Je vidět že je sama resite. Tak jak to je?
        • kiss.miss
          Slovíčkaření vás očividně baví, takže znova. Já je neřeším, je mi jedno, co s nima bude nebo nebude. Tenhle článek se mi ukazoval jako jeden z nejčtenějších, tak jsem se podívala, co lidi tolik zajímá. Letmo jsem si přečetla článek a vzhledem k tomu, že to tu bylo tak zaběhnuté, tak jsem jednoduše napsala, co si o tom myslím. Nepodřezávám si žily kvůli jejich rozchodu a zkrátka mi na nich nepřijde nic extra k řešení, ale lidem to neberu, ať si je řeší podle libosti, od toho jsou to celebrity, jen se tomu divím. Kdyby tu nebyl žádný komentář, tak bych jsem nic nenapsala. Já už nevím, jak to zjednodušit. Nikdo vás nenutí a ním názorem souhlasit, takže není třeba se v tom rejpat.
      • kiss.miss
        Napsala jsem tak budiž. Já je neřeším, ale když je to tu tak výživně zaběhnuté, tak proč se nevyjádřit? Pokud je pro vás škaredé, co si myslím, tak to bohužel není můj problém. Já na telenovelách nevyrostla. Ale děkuji za reakci.
    • Bomba.
  • Nechte je bejt , každý máme nějaké to svoje máslíčko na hlavě .)
    • Lučina toho má hodně,už ji teče až k zemy. Holt už se s ní nikdo nechce nic mít.
    • Je to jejich věc i když smutná, ale to si musí vyžečit oni dva!!!!!!!! V
  • a nejhorší je když musím brzo ráno vstávat
  • Ztráta vlastního otce v ranném věku /havarie/ji zřejmě poznamenala
    provždy.Stále hledá možnost lásky a když ji najde tak ji opět ztratí...
    • Je hodně lidí kteří přišli o jednoho rodičů v mladém věku a jsou z nich slušné a správně vychovane lidí. Tady selhala maminka ve všech směrech. Dělá jen to,co viděla a vidí doma.
  • A co si myslela ta stara ojetina, že poblbne mladeho kluka a on s ni bude na věk amen ? Je vychytrala sexina, ale přepočitala se, vzit si na krk křovačku to je silny odvar ! Nikdo s touto "hvězdou" nevydržel dlouho. Ona neni sama na světě co ji partner ZDRHNUL !!! *16*
    • Konečně někdo rozumný! *4*
  • borhyová nastoupila do Novy jako sekretářka na brigádu a během dvou měsíců se prosouložila na moderátorský post *5* chodila s ředitelem denního vysílání a táhla to i s hlavním rejžou co měl na starosti obsazení moderátorů.
    takhle se to dělá *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit