Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten "zfetlý grázlík" mi dodal odvahu postavit se překážkám. Inspiroval mě tím, jak se rychle dokázal dostat na vrchol, jak dřel a snažil se dělat všechno, co mu řeknou. Dělám všechno proto, abych se já a mí blízcí měli v životě dobře. Makám na sobě, abych se s ním mohla vůbec někdy setkat a poděkovat mu za to, že byl moje motivace. Že díky němu je teď tolik lidí na světě. Že pomáhá těm, kterým já pomoct nemůžu.
    Já osobně bych se styděla říct o tomto člověku křivé slovo. Pomohl tolika lidem... A komu jste pomohli VY?
    • To je sice všechno bezva, že takhle makal, to se mu musí nechat. Ale pak si to všechno patřičně posral. Jestli si myslíš, že když napíšeš slohovku, tak budeš něco víc, musím podotknout, že nebudeš.
  • Hmm
  • umíte číst ?? Žádný drogy NEBERE jen ten jeho "kámoš" LILL ZA !!!!!
    • Jo, a jak si tim muzes byt tak jista? jen proto ze je to laska tveho zivotaa nemusi bejt svatej! dnes bere drogy kazdej patej... *3* a toto dokazuje ze to bere taky. sorry zlato, ale on je sfetly *12* *3*

      http://magazin.osobnosti.cz/nevycvalany-justin-bieber-aspiruje-na-leceni-jeho-rodina-na-tom-trva-222426?utm_source=magazin&utm_medium=article&utm_campaign=related-article
  • Takže jako můžete se uklidnit.? myslím, že bylo řečeno, že drogy patří Lil Za NE Justinovi.! Za druhé.. Ano možná Justin na ně hodil vajíčka, ale víte i to, že jeho soused je na něj házel taky.? ne.. A plivl mu do tváře.?? Jako to jste vážně tak naivní, že tomu věříte.?? Nebyli jste u toho, nevíte co se tam děje, tak se do toho laskavě nes*rte!
    • jo a ty jsi tam byla? proboha lidi zpamatujte se!! to tu posobě budete štěkat kvuli nějaky zamrdany celebritě?? :D to jko vážně?! :D to ze ho (a jiné "hvezdy") v televizi vidíte jako "bohy" neznamena ze jimi jsou... netvrdim ze je to nakej hajzl.. ale VY ho neznáte! ani já ne. A pro jeho zastani-podobne veci se deji bezne ale jelikoz on je "hvezda" *6* tak se to vsechno rozmazava... ale proboha prestante tady valcit.. :D hadky po internetu s tim stejne nic nenadelaj...jo a s tema drogama ti nevim.. mel je v dome-taky je mohl brat.. *3* jak jsem rekla nejsi jeho znamy ani nic takoveho nejspis si ho ani nikdy nevidela na zivo-nesud knhu podle obalu *3* :*
  • Belieberky, co na tom zfetlém grázlíkovi vidíte??
    • Asi tak, pobavil/a jsi xD
  • že se nestydí *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit