Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libil se mi tanecnik Pavlasek,byl necim i zajimavy,prijemne se na nej koukalo jak tanci...Mares se nesmiril s tim,ze neni zvykly byt vzadu,mysli si,ze penize mu vynesou snad jen samou slavu a vse,leda travu,penize mu nenahradi ladnost v tanci atd..,i kdyz tancil dobre,byl pro me zajimavejsi a lepsi Pavlasek,nez Mares.Marus je jak panenka,i tancila hezky,urcite si vitezstvi zaslouzila.I se na ni hezky diva,hraje skvele,hl.v komedii Comebacku Sasu,vzdy me serial dobre naladi...Marus,preji Vam,hl.hodne zdravi,hezke Vanoce a brzkou lasku,ktera vas bude rozmazlovat,at se Vam vse uspesne dari...
    • Mě se tanečník Pavlásek nelibil ani jeho rádoby vtipné komentáře.S ostatním souhlas.Bezvadný byl Banga,inteligentní cikánek,kéž by jich bylo víc.
    • kiss.miss
      Mareš se s tím nesmířil, protože má ego až do nebe. Vykompenzoval si to prý výletem do Paříže. Zajímalo by mě co dělá, když prohraje v Člověče nezlob se, jede do Londýna? No, tak když na to má..
  • Maruska si vitezstvi zaslouzila.Je to ucenliva.sikovna a pokorna divka.Narod ji za to ohodnotil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit