Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podľa mňa dobré spravil že odišiel z kapely,ja by som to taký udelala
  • Dle mého názoru můžou 1D být rádi,že se ještě nerozpadli.Málokterá skupina si může dovolit psát vlastní texty,ani já jich neznám moc.V tomto souhlasím s Zaynem a upřímně - mě je to celkem jedno.1D jsou dle mého názoru skupina,která se dá poslouchat od 8 do max 17 let,protože pak vám to začne připadat jako nějaká pi*ovina,která je zbytečně naivní a přeslazená.Nechci urážet,je to můj soukromý názor.Takže 1D posluchačky: Šetřete klávesnici hateama,já si to stejně nebudu brát osobně *3*
  • milý zayn chcy bít s tebou tvoje přítelkině perrie edwards a ní se podvedl na kopačky je pravda že jo my zustanem spolu já jsem ráda spolu byli zasnoubení *14* *14* *14* *14* *14* *14* já tě miluju až moc se vrátil k nám do prahy na česko mě je smutno milačku a lásko možna se vratíš jsem tvoje žena a jsme spolu já ti píšu na zhlednutí mean a kiss me i love you i want to be with you Perrie Edwards *14* *14* *14*
  • já jeho názor chápu.. má právo skládat a psát svoje písničky, aniž by mu do toho někdo jiný kecal...
  • Nechci nijak urazit ostatní komentující, ale to si doopravdy myslíte, že se One Direction nějak podílejí na tvorbě hudby nebo textů? *1* Takto to fungovalo možná u Kurta Cobaina nebo méně známých umělců, ale ne u takovýchto skupin *3* Chápu, že se jim to nelíbí, kdo by taky v pětadvaceti chtěl zpívat pro teenky takový žvýkačkový pop? :) Ale když vám platí takto, proč ne že. Zayn není blb, že říká pravdu a rozhodně není blb, že se postavil na vlastní nohy a konečně dělá, to co chce on :)
    • Mě fakt "baví" když se k One Directoin vyjadřuje někdo, kdo o nich vůbec nic neví :) Stačí hledat na internetu nebo přímo na jejich albu ..tam je seznam písní a jména těch, kteří se podíleli na tvorbě té písničky..jména členů One Direction tam dost často figuruje takže.. :)
      • Jn
        Díval jsme se na text Perfect a tam bylo že se na textu podíleli i nějací členi 1D
    • Oni se ale na písničkách podílí ..stačí si najít kredity k jejich písničkám ..
      • jo podílí, ale tak ze 30%
  • love1DCZ
    Zayn Malik (1D) napsal v knížce Who We are že je hrdý člen One Direction !
    takže nechápu kdo jsem napsal tyto sra.ky !
    • jo, ale stěžuje si na MANAGEMENT, ne na 1D
      • Jo ale někde prý 1D i urážel
        Ale bůh ví co je na tom pravdy :)
      • Tak ať celý MANAGEMENT vymění a bude v pohodě.!!!!
  • Zajímalo by mě, který deb*l píše tato články :DDD Myslím že by si první měl dotyčný ověřit informace a až pak o tom psát a ne jenom si vymýšlet sra*ky :*
  • Ted je sam ,jak si pral. Tak at da pokoj.
  • Narry
    Zayn je blb :((((
    • Taky si myslím
      Psl neberte to jako urážku já si to prostě jenom myslím
    • on si stěžuje na management, ne na 1D ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit