Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu posoudit, proč se rozešli, jenom poukazuju na to, že tento člověk před pár měsíci odešel ze skupiny, protože údajně chtěl žít jako normální člověk. Nedávno dal veřejně najevo, že to tak vůbec nebylo a že jen chtěl podepsat smlouvu s někým jiným a nedokázal to ani říct na rovinu. Chová se snad takto dospělý člověk?
    Ten samý člověk požádal tu dívku před nějakou dobou o ruku. Vím, že tohle se mezi hollywoodskýma hvězdičkama děje často, protože zasnoubení nemyslí vážně. Ale myslím, že ten, kdo tu otázku jednou vysloví, by ji měl myslet vážně a taky to dokončit. Chová se snad takto dospělý člověk?
    Myslím, že ne.
  • Fakt se mi líbí, jak každý píše, že je Zayn nedospělý ,že se s ní rozešel, a nebo že Perrie je taková a taková a přitom nikdo z nás neví co se mezi nimi stalo, tak proč se každý cpe do vztahu celebrit, když je ani neznají a neznají důvod. Proč raději nekomentujete až potom,co se přímo v nějaké show nebo někde jinde vyjádří osobně.
    Mimochodem nejsem fanynka ani Zayna ani Perrie. *4*
  • Takže se opět ukázalo, jak moc namyšlený a nedospělý dokáže být. Je mi Perrie upřímně líto.
  • takže se zayn vraťi k one direction já je žeru
  • Perrie, nic si z toho nedělej.Takových Malíčků ještě zbývá...
  • A to jako musí furt nosit zásnubní prsten? *15* Vždyť na různých koncertech ho taky nemá a neřeší se to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit