Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že to nebyl jenom nechtěný pád. Kdo byl na Karlově mostě ví, že jenom tak přes betonové zábradlí nelze spadnout, leda by se na něj vylezlo / a 80tnikovi by to dalo dost práce /. Takže domněnky, že chtěl spáchat sebevraždu, nebo že tam vylezl na zábradlí a byl pořádně nalitej, bude asi jedna z nich pravdivá. Je mi ho líto, protože se mi jako herec i jako člověk pozdával. Čest jeho památce.
    • Karlův most - a betonové zábradlí?

      A kde, v kterých místech, prosím Vás?
  • Měl prý pod čepičkou a dost hodně...
  • „Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne, zahyneš.“ Je to slogan Dyka ale ten kritizoval i Masaryka . No nic tento slogan platí hlavně pro umělce a tím i pro herce. Je to "sorta" ,která má SLOUŽIT lidu jestliže zradí a slouží cizákům a vydřiduchům tak bude zapomenuta !!!
  • havloidi poručili, aby se všude říkalo,že to byla nešťastná náhoda, aby se nikdo nedozvěděl, že byl blázen a spáchal sebevraždu, pravda po havlovsku jakou nám tady říkají už 27 let
  • v 80 letech sedět na zábradlí a houpat si nohama nad řekou... nepřijde mi to zrovna normální *5*
  • To zábradlí, resp. spíš zeď je tam docela vysoké. Normálně se tam nedá přepadnout. To musel na to vylézt zjevně úmyslně. Tož tak. *6* *7*
    • Byla to taková pověra několika jeho kolegů (i jeho)! Když totiž na tom zábradlí před jednou premiérou v Divadle Za Branou (1965 - 1973, kdy bylo bolševikem zakázáno) na tom zábradlí seděli, měli - do té doby nevídaný - success! A tak ...
  • Žádný vyjímečný herec to nebyl.Když zemře člověk,je to vždycky smutné,to víme všichni,každému někdo zemřel.
    • Máte pravdu,víc herců a hereček byli vystaveny nátlaku soudruhů a nikam neutekli!!!! Těm dávám čest a ne navrátilcům a vychloubačům!!!! Když se mu tam tak dobře vedlo tak proč tam nezůstal???
    • Souhlas, byl to obyčejný komediant. Takový pekař, řezník nebo řemeslník je pro lidi mnohem potřebnější. Ale o těch nikdo nenapíše. Zato Třísky, Havla a podobných je plný internet.
    • Podle čeho usuzujete,že to nebyl vyjímečný herec.Podle mne mu spousta jiných nesahalo ani po kolena.
      • třeba Mádl že? *15*
  • byl to vyborny herec.co se opravdu stalo jako vždy policie mlží když maji zaznam a podle svedku skočil.sedet na moste s nohama do vody neni normalni.
  • Alkohol, drogy nebo oboje? Amerika mu jistě pohřeb zařídí. Pro nás toho zas tolik neudělal... Ať odpočívá v pokoji.
    • Tříska byl asketa a pokud nevíte, tak se o něm snažte něco dozvědět a rozšiřte si své kulturní a společenské povědomí *14*
  • Pane Jane Třísko, velice si Vás vážím a klaním se. Budiž Vám země lehká... vogo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit