Přejít na výpis diskuzí

Claudia Traisac

OSOBNOST 28.11.2014 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennifer a Josh suv skutocnom zivote najlepsi kamarati a ja si osobne myslim že to je lepsie ako ked by mali byt spolu.... a ku tomu ona je starsia a jasne na veku nezalezi nezalezi ale je dobre mat aj velmi dobreho kamarata... to že vo filme boli par to nezamena že musia byt aj v realnom živote spolu ano kazdy by sa potesil alebo tak aj ja ale su najlepsi kamarati ... a naco pisete sem že ma byt s Jenn ked ku tomu toto je česka stranka a oni su Americky herci ani z daleka nevedia že tato stranka existuje a isto si aj budu cistat to že ma byt s Jenn. A aj keby (čo najviac pochyvujem) to čita tak by isto nepočuval poblaznene faninky. *1*
  • Prosím když tohle co tu píšete někteří, čtu říkám si jestli jste normální absolutně chápu,že chcete aby spolu byly třeba ve filmu,ale ve skutečnosti že je to herec neznamená,že musí být s kým chcete vy!A nadávat někomu,když ho ani neznáte kvůli tomu že chodí s hercem,je fakt ubohý.Pokud ste se někdy zamilovaly tak asi pochopíte že si člověk nenechá nadiktovat s kým to bude . *1* *2* A uvědomne si že to není Peeta je to jen herec! *16*
    • verca
      Konečně normální a zároven pravdivý komentář
      *4* *4* *4*
  • Nechte ho paneboze urcite je stastnej.
  • Presne chci aby Josh byl s Jenifer-fakt nechapu co na tyhle vidi.S Jenifer by byli peknej par Peeta+Katniss.Pokud do 3 mesicu nebude s Jenifer tak je hroznej!
    • Nechci ti nic říkat zlato ale Josh má právo si vybrat s kým bude chodit.Je mi jedno že chodí s Claudia Trasic,jen ať je šťastný.Přeju mu to.Je to můj idol ale umím překousnout když chodí s někým jiným.Ale nedokážu překousnout lidi co mají povahu přikazovat.Tvoje:Pokud do 3 měsíců nebude chodit s Jenifer tak je hroznej.Ty mu asi moc nefandíš tohle napsat je urážka.
      Doufám lidi že se poučíte.Josh má právo si vybrat s kým chce být! *16*
      PS:Chtít můžete ale já osobně si myslím že s Jenifer chodit nebude.Jenifer je super herečka ale no nevím podle mě se k Joshovy nehodí.Ale je to můj názor.Nikomu ho necpu.
      Vždy s úsměvem,Vi.
      • verca
        další normální *4* *4* *4*
      • souhlasím s tvým názoren na tuto věc at si chodí s kým chce hlavně aby byl štastný
  • Presne chci aby Josh byl s Jenifer
  • Nemůžu věřit těm vašim větám jako třeba"Že je hnusná já p*del.Josh má na lepší atd.."
    Chováte se jak malý žárliví holčičky.Jestli máte Joshe opravdu rády, tak budete rády že je s někým šťastný.A né tady jen nadávat jak je hnusná.Vsadím se že nejste o nic hezčí.
    Nechali jak se může někdo takhle chovat.Je mi líto Joshe že má tak tupý obdivovatelky. -_-
    • Je to len názor iných Josh je šťastný ale ľudia ho majú radi ked je spolu s Jennifer a inak je to len jeho vec s kým bude žiť. A preto nemusíš rozprávať že má tupé obdivovateľky. Proste nechaj ľudí povedať svoj názor a hned sa neurážaj že ho má niekto radšej s Jennifer . A inak nepíšem to aby som ta strápnila ale nepíš že je niekto tupý lebo potom budeš tupá aj TY .
    • *nechápu
  • chci aby Josh chodil s jennifer *9* *9* *12* *12* *12* *12* *12*
    • To já také :) ale hold můžeme jenom chtít :) *4* *4* *3* *3*
    • Joshifer forever *14*
  • Vždyť je hnusná jak p*del *10* *10*
    Chudák Josh *13* *13* *13* *13*
    • A ty jsi asi padla na hlavu!!!
      To jsi královna krásy nebo co ty NÁNO!!!
      *10* *16* *10* *16*
  • Ehm.... josh má na lepší *3*
  • nee, chodí s Joshem *13* *9* *9* *9* *16*
    • No a??Co jako s tím, kvůli tomu se ti nelíbí?!
      Ty se stejně určitě nedostaneš ani do USA, natož do jeho blízkosti...
      Možná je sice hezkej, ale naivní, namyšlenej a chodí s každou se kterou hraje ve filmu!
      Takže si Claudii dala palec dolů úplně zbytečně a nedívej se na vzhled!
      Zlobím se na tebe *15* *3* *4* *1*
      • Nemyslím si že je Josh namyslení ale v jednom máš pravdu chodí s každou s ktorou hral vo filme až na niektoré výnimky . *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit