Přejít na výpis diskuzí

Clémence Poésy

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za zmínku určitě stojí její hlavní role Nataši Rostovové ve 4dílném seriálu Vojna a mír. Tam byla skvělá. Mám ji strašně ráda. Krásná, chytrá a talentovaná holka. A moc příjemná.
  • Je moc hezká, v HP byla úžasná, jen škoda, že v dílu ohnivý pohár řekla jen 3 věty :( A to u toho jezera, když Ronovi děkovala, že jí zachránil ségru. Když jsem ji viděla i v díle relikvie smrti, byla jsem nadšená,že tam je, říkám si, teď bude mít víc prostoru a ono bohužel :/ Tam říká už asi jen 2 věty a je tam míňkrát... Je to škoda, protože se objevila i v knížce HP a princ dvojí krve, ale do filmu to nedali :/ Jaká škoda, myslím, že kdyby to diváci mohli rozhodnout, objevila by se i v princi dvojí krve... No nic, máme tě rádi, Clémence! *14* *3* *2*
  • Škoda, že ve filmografii není Birdsong... To je opravdu výtečný film, kde je i Clémence velmi dobře obsazená. *3*
  • Fleur

    čau lidi, hele, za jakýhože toho weaslyho je v té 7HP vdaná?? *1* sorry že se tak blbě ptám.. *1* *1* *1*
    • Re: Fleur

      Za Billa Weasleho to je ten s tou jizvou přes půl ksichta
  • xcornelia14

    Vše nej :)

    Všechno nejlepší! :) V HP je dobrá i když má minimum scén :)
  • ginni97

    Fleur

    Fleur bude v Harrym Potterovi7 Weasleyová :-D
  • roosalie

    jejda:D

    teda..tady chybí filmografii:D
  • Vojna a mír

    A taky hraje ve Vojně a míru od Tolstého,je to na 4 díly a hraje jednu z hlavních postav, Natašu.Teď budou dávat ve středu už 2.díl *3*
  • Clemence

    Film kde hrajee jinou roli než Harryho Pottera exituje a hraje tam i s Ralphem Fiennsem ( Voldemortem) a Brendannem Glenssonem ( Pošukem Moodym)... *4*
  • Fleur Delacour

    Fleur vypadá lépe v Harrym Potterovi než na těch fotkách. Těším se na ni a na ostatní herce v 6 dílu Harryho Pottera. *4* *3* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit