Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MLADA FAJNA SEXICA 

  • Happy Birthday :)
  • alexwej
    Good Connie Talbot *3*
  • Rebeka-kosi
    Ahoj,mě je taky třináct- jako Connie, ale ona toho dokázala za svůj život MNOHEM víc než já... jedním z mích snů vždy bylo stát se zpěvačkou, ale po zjištění, že můj hlas se v pubertě změnil jsem se tohohle snu vzdala.. *13* *9* Já umím dobře noty (to myslím tak že umím stupnice, akordy, takty,...), hraji na altovou a sopránovou zobcouvou flétnu. Moje kámoška zase hraje na příčku a oběma nám to jde *3* *1* Akorát sháníme zpěvačku!!! Jestli někdo z vás bydlí na Praze 6 ( nebo v okolí), umí zpívat a měl by zájem budu jenom ráda! :D
  • je to holcicka se zlatym haskem posloucham ji od jejich 4 let a prozatim se nani zadna spevanda nechyta je to proste neco nadhernyho kdyz conni zaspiva
  • Je nejak casto v Hong Kongu :) i k nam by se mohla prijet podivat, nebo aspon na Slovensko..
    • ljvfgvábýdm njrhfcxnhjm xewč
  • connietalbot
    Connie je právě v Německu a bude vystupovat na Die ultimative chart show. Myslím,že by nebylo špatné kdyby přijela k nám ne?? *15*
    • řekl bych že z Connie se brzy stane světová superstar, zítra vyjde její nový singl na Itunes a myslím, že její nový manager chystá mnoho dalšího. Možná by bylo zajímavé kdyby už teď nějaký hudební časopis popř časopis pro teen tady v ČR vydal nějaký článek s plakátem ... Byli by první :-)
  • nemám ji moc ráda
  • všechno nejlepšííí k narozeninám :) Connie *3* *7*
  • connietalbot
    Co říkáte na její nový singl Beautiful World?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit