Přejít na výpis diskuzí

Criss Angel

OSOBNOST 30.8.2007 
475 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arogantni kokot, co jen dela zbytecny halo z jiz vymyslenych triku... tfuj
  • Jde vidět že životopis psal skalní fanoušek, velice neobjektivní. Když tady hovoříte o hoření, padání ze skal atd...jasně, udělal pořad, který lidi bavilo sledovat, bylo to něco jiného, ale lidé sledují kde jakou kokotinu. Ale když vezmu, proč nemá uznání mnoha iluzionistů? protože spoléhá na placené obecenstvo a trikové střihy. Viděl jsem pár dílů, bavilo mě to, ale neberu ho jako kouzelníka. Beru ho jako člověka co dělá napínavý pořad, který u nás v ČR na trhu určitě není (nevím kolik takových je v USA). To je vše...jen ne kouzelník.
  • Cris Angel je fakt dovbrej jak kouzlí to se tak zvědavá jak to dělá pár jeho triku umím ale jenom s kartama doufám že budu dobrá v pár triků jako on protože Crise Angela nikdo nedá některé triky děla takové že když to vidím z televize nebo kdybych to viděla na živo tak tomu sama neuvěřim on je fakt dobrej *4* *4* *4* *4*
  • Lidi... já se vám vážně divím, že vás baví se hádat. Jasně, musíte se přece "bránit", ale stejně, stojí vám to za to?
    Pokud jde o Crisse, tak já nevěřím na to, že existují nějaká kouzla. Přesto mi ale přijde kapku nepatřičné ho označovat za podvodníka a podobně. Upřímně, zvládli byste vy takhle oklamat lidi? Myslím, že ne. Criss neoplývá žádnými nadpřirozenými silami, je to jenom zatraceně dobrý iluzionista. Což já osobně obdivuju. A u většiny jeho kousků nejsem zaboha schopná pochopit, jak to udělal. Jak to udělal, aby to vypadalo tak skutečně. Alůe lidské smysly jsou strašně nedokonalé. Vemte si, že když sedíte v metru a metro na opačné straně se rozjede, máte chvíli pocit, jako byste se rozjeli vy. Iluzionisté pracují právě s těmihle nedokonalostmi, a Criss je v tomhle oboru špička.
    A než mě tady nařknete, jak to můžu vědět, tak bych ráda poznamenala, že mám známého, který se jako iluzionista živí. Pár svých triků mi i vysvětloval. Žasla jsem nad tím, protože člověka by taková možnost prostě vůbec nenapadla.
    A když říkáte, že vám vadí ty jeho řeči (typu "Vstup do mé mysli..."), tak se trochu zamyslete nad tím, že on to zkrátka potřebuje. Musí si nějakým způsobem dokreslovat image. Navíc to nedělá až tak často. V přímém kontaktu s lidmi prakticky vůbec. Na mě působí celkem sympaticky, rozhodně ne jako někdo, kdo si o sobě moc myslí. Toť vše.
  • je šerednej jak noc *12*
    • drž pi*u moja áno ? *3*
    • a ty seš tak blbej až to bučí *10*
      • neříkej že se ti líbí jeho profilovka, fuj chci zvracet
  • Uplně nejvíc sexy chlap :3 *14* zbožňuju ho
  • takovej ošklivín!!! *12* *12*
  • Všechno nejlepší *3* *14*
  • Všechno nejlepší Crissi mám tě ráda *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit