Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Damková

OSOBNOST 20.9.2011 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dášenko,čekám doma,za ty tři body ti vytáhnu švába z kunddy,už se můžeš těšit,holka moje šikovná!Už jedu...
  • Chtělo by to z její pavučiny vymést pár švábů a pak by se jí třeba rozsvítilo,ale ta je tupá od přírody,tak jedině silnou lobotomii a Berbrovi trojitou!
  • Babochlap pod vlivem svého manžela...Chyť se Berbra za ruku a táhněte do prrdele,jelita!!!
  • damková,vypadni z fotbalu a vem i toho šaška co máš doma,vy se hodite akorat do hnoje oba,oba *16* *16* *16* *16* *16*
  • Paní Dášo,výsedek pískání Jecha ve Vlašimi ze dne 7.3 byl zoufalý až katasrofální.Jak muže takový rozhodčí a i pomezní odvést výkon hodicí se na divizi pískat 2.ligu a výše je nepochopitelné.Dejte jim stopku do konce sezony a zároven nové školení jak se má pískat. *16*
  • Dobrý den, paní Damková.
    Obyčejně se nezúčastňuji podobných debat, ale jedna věc mi přece jen trochu vrtá hlavou, takže přece jenom... vracím se k zápasu Sparta Praha : Viktoria Plzeň. Pominu-li, že Plzni se zápas nepovedl a Sparta byla objektivně lepší, zápas řídili rozhodčí (pan Stark) ze zahraničí, aby byla zajištěna co největší objektivita rozhodování - přesto si nemohu pomoci, ale zákrok sparťanského brankáře Tomáše Vaclíka na plzeňského Tecla z 84.minuty zápasu, kdy šel proti útočníkovi nohama napřed a fakticky jej podrazil a složil na trávník, považuji za faul na červenou kartu a samozřejmě penaltu. Viděl jsem takto potrestané i o dost jemnější zákroky brankářů. Budu vděčný, pokud mi sdělíte Váš názor. Děkuji
  • Paní Damková co říkáte na výkon pomezního rozhotčího v utkání které přenášela Česká televize v sobotu 22.09.2012 Slovácko-Jablonec. Parada. Pan rozhotčí apsolutně nazná pravidla kopané.Tento pomezní nemůže do smrti mávat ani zakladní třídy přípravek.
  • Vážená slečno Damková,nikdy jsem nikam nepsal,a tak se předem omlouvám,pokud mé nynější sdělení bude trochu zvláštní.Víte,jsem už přece jenom pán v letech,i když jsem celý živost sportoval a snažím se sportovat i nyní-v zimě sjezdové lyžování v Harrachově,v létě kolo,i tak sleduji český fotbal,a na zápasy chodím abych se bavil.A je mi skoro jedno zda vyhrají domací či hosté,hlavně že mě hráči baví svoji hrou.A je mi také jedno zda se kopaná hraje v Liberci,či v Jablonci kam to mám stejně daleko.Hlavně,že je pěkný fotbal.Ale nyní jsem velmi,velmi smutný.Koupil jsem si lítek za 100 Kč na fotbal Liberec-Slovácko a moc jsem se na ten zápas těšil a odcházel jsem velmi smutný.Né proto,že domáci nevyhravili,jejich hra se mi velmi líbila a jistě i lidem na stadionu a TV obrazovek,ale proto,že naprosto velmi špatně,snad i katastrofálně zápas řidil pan rozhodčí Adam a jeho oba pomocníci.Konečně to je opakovaně vidět na TV šotech.Vzhledem k tomu,že je to pokud si vzpomínám opakovaný špatný výkon,tak si myslím,že u tohoto občana,byste měla zvážit,jeho dlouhodobé vyloučení ze řízení fotbalových zápasů,či by bylo vhodné,aby šel se živit či přividělávat něčím jiným.Mám na mysli zda není jeho fotbalová práce plně profesní.Kdybych ja takto pracoval,tak mám na krku Českou lékařskou komoru a snad i trestní oznámení.
    Je naprostá škoda,že jste ukončila svoji úspěšnou karieru rozhodčí,neb
    Vám by se takové lapsy nemohli stát.Škoda!!!
    Přeji Vám v osobním životě jen to krásné a v činnosti kterou nyní vykonáváte dobré a pevné nervy.
    Hezký den.
    MUDr.Škop Václav,Liberec.
  • to Filip: presne tak, plne s tebou souhlasim. Rad bych te poznal, protoze se mi libi, ze jsi citil potrebu se k tematu vyjadrit a to vtipne a logicky. Jezdim po cele CR. Kdybys mel zajem o setkani treba u piva a fotbalu, tak napis na: giovenzana9@gmail.com
    Martin Poli Ceske Budejovice
  • Paní Damková,ne docela sVámi souhlasím s Vaším hodnocením Pilařova pádu.Možná jste ještě v životě tak rychle jako Pilař běhá nejela ani na kole a o tom kolikrát jste v životě spadla ani nemluvím.Pokud by tu nohu nechal dole,tak ji nemá.A to zdůvodnění,že zvedl při pádu ruce je toho důkazem.Asi cítíte velké sebevědomí,které nevím z čeho vyplývá,ale z těch pár ligových zápasů které jste řídila, to přece být nemůže.Přesto Vám přeji hodně ůspěchů,ale toto asi není ta pravá parketa pro Vás a náš fotbal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit