Přejít na výpis diskuzí

Dakota Blue Richards

OSOBNOST 5.9.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dakota je skvělá herečka! :-) Mám jí moc ráda! A má krásný vlasy! :-D
  • Dakota je určitě lepší než jiný herečky.Ale vadí mě to že ještě nenatočily 2 díl Zlatýho kompasu... *16* *1*
    • Podle mě ho už nenatočí ;-)
      • thenilly96
        Prý se má natočit, protože s herci maji smlouvu ještě na dva filmy jenže se jěště neví kdy to bude
  • http://tinyurl.com/cbvlkwh , naposledy, Top 100 nejoblíbenějších filmových hvězd, podle českých a slovenských fanoušků na cs filmovém serveru csfd. K 1.prosinci 2011. Akorát je to s anglickými popisky, kvůli fanouškům ze světa. Pořád mně vrtá hlavou, že ženy, no tedy holky, válcujou kluky v popularitě. V Top 20 jsou jen čtyři, Taylor Lautner, Freddie Highmore, Logan Lerman a Josh Hutcherson. Zajímavé je taky, že na těch nejnižších příčkách stačí někomu získat 3 nebo 4 fanoušky a vyletí o třeba 40 příček nahoru. V případě stejného počtu fandů byly stars řazeni podle abecedy.
    *5*
  • quickly

    Vážení přátelé!

    Všichni fanoušci Dakoty! Včera 27.1.2011 byla zveřejněna první epizoda ze seriálu SKINS ve kterém Dakota teď hraje. Pokud se na něj chcete podívat, jděte na http://Dakota-blue.blog.cz, je tam odkaz! Je to fakticky bomba. Celý díl je věnován postavě, kterou hraje Dakota - Franky Fitzerald. Přeji pěknou zábavu! *1*
  • quickly

    Proč?

    Víte, jak na konci první knihy otevřel Lord Asriel ten průchod?Proč to ve filmu není a trailerech ano?To mě upřímně zklamalo..:( *8*
    • Re: Proč?

      Tak to teda aj mňa, to bol podraz!!! *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *16* *16*
      • quickly

        Re: Re: Proč?

        Kdyby to tak končilo, navnadilo by nás to mnohem víc na další díl:-)A né takovej uříznej konec..
        • Re: Re: Re: Proč?

          Jj přesně taky mě to šte tak doufam ze aspon bude pokračování *1*
  • 1_bella_7

    :)

    Všetko najlepšieeeeeeeeeee *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 1_bella_7

    :)

    V The secret of Moonacre bola dosť dobrá!! *4*
    A s Robinom boli super!!!! *1* *1* *8*
    Odporúčam knihu:
    Malý biely koník od Elizabeth Goudge *14* *14*
  • Vše nej

    Chci popřát Dakotě všechno nejlepší k jejím 15tinám a hodně úspěchů v její kariéře *4*
  • poslední díl

    nevíte tu někdo o če je poslední díl? vždycky jsem ho dočetla do půlky... *9*
    ppísněte nekdo... *4*
  • Zlatý kompas

    tak Zlatý kompas jsem ještě neviděla ale četla jsem všechny díly a je to strašně super *5* ale teda podle těch fotek my tam ten Lee taky nesedí taky jsem si ho představovala jinak.....no nic ale dvojku(jedinečný nůž) a trojku( jantarové kukátko) by taky mohli zfilmovat že? akorát ten konec tý trojky *9* *9* *9* to je strašně smutnýýýýý *9* *9* ale jsou to super knížky no a film určo taky musí bejt
    • Jestli se můžu zeptat kde jsi ty knihy koupila a za kolik mám totiž stažený film a chtěla bych časem i knihu předem díky za odpověd *4*
    • Re: Zlatý kompas

      jj máš pravdu škoda že spolu nemůžou být opravdu veeeliiká škoda!!!! *9* *9*
      • quickly

        Re: Re: Zlatý kompas

        Je to smutné jen pro člověka, který se na to dívá z té jedné strany. Vždyť život smrtelníka je krátký.Ale posmrtný život je nekonečný.Po smrti spolu budou hoodně dlouho..takže v podstatě vzato..to nekončí špatně:-)Ale zklamalo mě že umřeli její rodiče..Marisa Coulterová byla moja oblíbenkyně:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit