Přejít na výpis diskuzí

Damian Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Borec!!

    Tenhle borec má ty nejlepší dredy co jsem kdy viděla. Jak toho dosáhnul?? Vzdávám hold a obdiv jeho dredům!!!! *5* *5* *5* *14*
  • Damian Marley

    vse nej kamarade :D :D :D *3* *3*
  • miisiickaa

    Přeju..

    Přeju všechno nejlepší k dnešním 32. Damianovým narozeninám, spoustu nejen hudebních úspěchů a šťastnej život =). Mám ráda jeho tvorbu. Myslím, že se potatil =D a to je jenom správný.
  • Best :-*

    Welcome to Jamrock?! NEJLEPŠÍ *14*
  • hellerus666

    Nic

    Jen další dredatej vyhul..takovejch je...koukám jde ve stopát otce...hmmm...ať žijou haluze co..lidi nehulte..radši si dejte pivko *16* *16*
    • Re: Nic

      hej kokote jakej vyhul..? ty se di uchlastat k smrti ty chcipaku teplej..co poslouchas ty za hudbu..?? evu a vaska..?? ja posloucham rap ale tohle je taky borec a jeho otec taky...road ti zion best song a ty chcipni ty nicko co si dokazal v zivote ty..? chlastat..? huli se bojis vid..? *16* *10* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Nic

      bez kourit picusi :D :D :D
    • miisiickaa

      Re: Nic

      Kdo to tady mluví? Zkus si někdy bylinu zakouřit šupáku a seznáš, co je Jah =). Nechápu a asi nikdy nepochopím, jak někdo může kecat, aniž by třeba o dané věci něco věděl. Nejspíš další hodně individuelní věc.
    • Re: Nic

      vsadim se, ze ty jsi to nikdy nezkusil co ?
      *5*
    • Re: Nic

      Ty máš pivo, my máme ganju.
      Boba Marleyho zná snad každý, tak mi nepřijde špatný jít v jeho stopách. Naopak je pro své početné potomstvo dobrým příkladem, ne? 8Q
  • n-abby-sciu

    Přání...

    Všechno nejlepší!!! Damian je skvělý talent, jde poznat kdo byl jeho otec. *1* Má skvělý písničky... no prostě, gratuluji k 31. narozeninám! *14*
  • j

    prý dimi chodil do školy se seanem paulem...cool *3*
  • alocado

    texty

    Zdravim vsechny příznivce, sice anglicky umim a myslim že obstojně, ale Jamajsky slang je drsna záležitost :) nevíte kde sehnat texty? diky ja jdu hledat do sveta internetu *3*
    • kamila753

      Re: texty

      myslíš teď jeho písničky přeložit? já jednu přeložila jestli tě to zajímá naješ to na mím blogu je to dzamejka.blog.cz je to There for You to je jedna z nejhlehčích co asi má .. jamaica je celá složití jah be with you
      :D *1*
  • xD

    tw ja ho žeruuu
    *3* *1*
  • kamila753

    Damian

    máte tady novej životopis to co tam bylo minule tomu se tak říkat nedalo =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit