Přejít na výpis diskuzí

Dan Whitesides

OSOBNOST 5.10.2008 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilinqa

    Uh xD

    takže teď jsem na řadě zase já? fajn... um.... vím že je to blbá otázka ale lepší nemám, takže: Čím tě ovlivnil, jestli tě teda vůbec něčím ovlivnil? *15*
    • macenkai

      Re: Uh xD

      *15* *15* dost divná otázka ... nom,budiž *1* jedinej,kdo mě ovlivnil... tak byl možná Bert ... ale hlavně kapela celá.A to tím,co říkají jejich texty ... ti lidi v kapele si na nic nehrají...Jsou naprosto svý!A to mě hodně fascinuje...Takových lidí je dost málo *3* a hlavně slavných...Třebas my chem se ted dost změnily ... poznamenala je komerce...Otázka se obrací na tebe...takže ? *1*
      • monicadeath

        Re: Re: Uh xD

        jo,jo,jo,další souhlas co se týče The Used a změnu MCR...
  • macenkai

    Diiiiky :-D

    Na to sem čekala dlouho,až zasek budu na řadě *15* Okay... *1*
    Určitě si vyděla hodně videí s TU a tky Danem...takže kterej forek,bo video se ti od něj líbil/o ?? *1* *3*
    • lilinqa

      Re: Diiiiky :-D

      nevím jestli je to fór, ale mě se fakt hodně hodně HODNĚ líbilo když zpíval tu abecedu *15* a taky je hodně povedené to nové, jak ty lidi postříkají hasícím přístrojem, ale to je Dan spíš komplic kterej drží dveře *15*
      • macenkai

        Re: Re: Diiiiky :-D

        Jooo *15* to sem tky viděla..jak tam na ně naběhl ten frajer "v uniformě" a vynadal jim,co tam dělají :-D ...mě se líbí asik to,jak hrajou golf .... tam jsou totiž všichni vtipní a nebo jak jede po zábradlí a roztrhne si "slipy" (nevím co to měl) *1* těch videí je hafoool ;-)
        • lilinqa

          Re: Re: Re: Diiiiky :-D

          jasně, teď si mi připoměla ty roztrhnutý slipi *15* tak to bylo mocný *1* ale díky němu víme proč nemáme jezdit po zábradlí *15*
          • monicadeath

            Re: Re: Re: Re: Diiiiky :-D

            tj:D radši nebudu jezdit po zábradlí,mám své slipi až moc ráda!:D *1*
          • macenkai

            Re: Re: Re: Re: Diiiiky :-D

            Přesně taaaaaaak *15* ale stejně bych si ho sjela *1* ptz mě by se to nestalo ... já stím mám už určity zkušenosti *15* Mimo to...nevíš,kdy má vyjít deska TU ?? Prej někdy na jaře,ale kdy ? Si to musím napsat do deníčku velkym černym tučnym písmem *1* *15*
            • lilinqa

              Re: Re: Re: Re: Re: Diiiiky :-D

              netuším, bohužel, kdybych to věděla, tak to mám v diáři též *15*
  • lilinqa

    Teď TY! :-D

    Tak, teď je řada na tobě, ptej se *1*
    • macenkai

      Re: Teď TY! :-D

      Mimo to....jsi na řaděěéééé *15* chichiiiiiii *3* *1*
  • lilinqa

    Otázka číslo...

    něco musím vymyslet...
    jo mám to:
    kdo myslíš že je lepší bubeník a proč: Dan nebo Bob? (trapná otáka *1* )
    • macenkai

      Re: Otázka číslo...

      Určitě Bob *1* Vyzařuje z něj vžycky tolik energie a hlavně je sním větší prdel *15* *3* U tebe ? (tky asik trapná otázka *15* )
      • lilinqa

        Re: Re: Otázka číslo...

        nvm.. asi Dan, je s ním větší prdel *15*
        • macenkai

          Re: Re: Re: Otázka číslo...

          No...myslím si,že myjí oba rozdílnej smysl pro humor *1* a proto ho každej vytváří jinak....Ptz i Dan má dost dobry foorky *15*
          • lilinqa

            Re: Re: Re: Re: Otázka číslo...

            já jsem nemohla Boba, to bylo na LOTMS když na něj napířili kameru, a on pořád ,,Stop! Stop! Stop!" *15*
            • macenkai

              Re: Re: Re: Re: Re: Otázka číslo...

              Jj ... to bylo vtipny *1* ale mě se víc líbilo video,kde z nějakyho balkonu,bo co to bylo spouštěly nějakej papír... *15* a Bob se tam drsně tvářil :-D Ale nejlepší bylo,jak Frankie v jednom videu Bobovi něco vysvětloval a Bob,že má rád Supermana *15* *15* a Frankie se začal najvííc kráásně řezat *1* prostě to bylo mocny video *15*
  • macenkai

    Otázka číslo..

    Třebas....Čím by tě zklamal?
    • lilinqa

      Re: Otázka číslo..

      uuuf... tak to nvm... kdyby od nich odešel? to bych mu asi ani neodpustila, protože on k nim prostě patří *4*
      • macenkai

        Re: Re: Otázka číslo..

        Tak to i mě .... ale spíš asik to,kdyby o TU mluvil hnusně ... dřív než by od nich odešel ....
        To byla trapná otázka ... seš na řadě,pokud to nějak nerozvedem *3* *1*
  • lilinqa

    Otázka číslo...

    Okay tak první otázka ohledně Dana:
    Co si o něm myslíš? ( *1* )
    • macenkai

      Re: Otázka číslo...

      *15* pro začáátek slušná *1* no,je to frajer....na nic si nehraje a dělá dobry foorky *1* Myslím si,že sním se mají ohodně líp než s *jéééžíííš vypadlo jí jméno *7* a to se tak často nestává u TU vuubec!*
      A tvuj názor na něj ? *3* *14*
      • lilinqa

        Re: Re: Otázka číslo...

        taky takoví *1* je to sice magor, ale já když se dívám na nějaké videa tak většinou kapu z něj *1* hlavně v tom videu jak hrají golf, to jeho oblečení to bylo něco *1* určitě si to viděla *1* a taky bych řekla že je to tď s ním lepší než Brandenem (to je to jméno *1* ) a je to docela i sympaťák takže není co řešit, a nepotřebuje vlastní TourBus jako ho musel mít Branden *3*
        • macenkai

          Re: Re: Re: Otázka číslo...

          Přesně taaaaaaaaaak *3* naprosto souhlasím....tky sem to chtěla napsat,stím jeho tour busem,atd... *1*
          No jasně že znám *1* ale takových je mnohem víc než jen na tom golfu .... *1* tam se mi třebas líbí Bertyho odpal a Jephova reakce na tu rozbitou "flašku" *15* další otázka ? *1*
          • lilinqa

            Re: Re: Re: Re: Otázka číslo...

            nevím, ptej se teď ty *3*
  • lilinqa

    Konverzace vázne

    nějak to tu vázne ne?
    • macenkai

      Re: Konverzace vázne

      Vypadá to tak .... co stím ?? *3* Když je to o Danovi,tak něco o něm...neee ?? ;-) *3*
  • lilinqa

    Bradon nebo Dan?

    no to já nevím...*7* já ani nevím jaké to bylo když tam byl Brandon, to sem TU ještě neznala
    • macenkai

      Re: Bradon nebo Dan?

      Ani já sem je neznala ... ale kdyz se tak podívás na nejaky koncerty,nebo jenom videa co oni sami vymyslely(mimo to...sou nejvíc hruby *1* ale hlavne tam vystupují Jepha a Quinn...nemaj chybu ) *5*
  • Je tuuu :-D

    Skvelaaaaa prácicka *3* *3* *3* *5* ...congratulations *14* *4*
    • lilinqa

      Re: Je tuuu :-D

      Díky, díky, díky *1*
      • macenkai

        Re: Re: Je tuuu :-D

        O cem se budeme bavit,kdyz je nas tu tolik? *3* At se neprekrikujem ... *1*
        • lilinqa

          Re: Re: Re: Je tuuu :-D

          no tak já nevím... třeba o Danovi a jeho sexy těle *1*
          • lilinqa

            Re: Re: Re: Re: Je tuuu :-D

            To byl fór, neboj *1*
            • macenkai

              Re: Re: Re: Re: Re: Je tuuu :-D

              *15* to je jasny .... me se tam mozná víc hodil Brandon ... jak to vidís ty?? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit