Přejít na výpis diskuzí

Dane Cook

OSOBNOST 22.2.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misssssickaa

    Omg

    Vy ste se snad všichni zbláznili ne? Já teda stojim za nim.
    Kdejaká nána se může nafotit nahá, ale pak musí počítat s následkama, takže si vážně klepu na čelo nad vaší demencí. Nechápu proč se jí všichni zastáváte. *10* *10* *10*
  • avrilkesha

    Jeho věc

    Chápu, že všichni milujete Vanessu, ale to neznamená, že je to pcus! Je to jeho věc z koho si dělá srandu a chyba V. že nafotila ty fotky. A to, že sem napíšete jakej je to debil si nic nepomůžete, čas to nevrátí. Dobře, nebylo to hezký, ale kdo si nikdy z nikoho neudělal srandu? *7*
  • kajuska4

    je to pcus

    je to koko* skurvene* *16* *8* *8* *10* on ma 37let jo?no to bych se divila protoze se chova jak decko *16* *8* *10* blb jeden aby ho Zac skopal Vanesska urco brecela *9* *9* je mi Van litoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo *9* *9* *9* *9* cura* jeden blbej
    • klaruska44

      Re: je to pcus

      jj presneeeeeeeee *16* *8* *10* *10* *10* *10*
  • 21.4.1993

    .......

    to je takovy debil..jak mohl ztrapnit vanessku..posral to..ale ja tu chodit uz nebudu abych mu nahodou nezvysila trochu navstevnost..stejne zadnou nema..je debil
    • kajuska4

      Re: .......

      jj curak jeden *8* *16* *10*
  • vananneh

    KRETÉN!!!!

    Je to úúúplnej debil!!!Akorát ztrapnil Vanessku před všema!!Takovího kreténa sdem neviděla teda!!!Doufam že ho Zac zmlátil debila jednoho!!Ani netuší jak Van mohlo bejt!Třeba doma i brečela třeba jako teď z toho něco bude mít a třeba už se taky nemusí pořád usmívat!!Je to dement!!Je mi Vanessky LÍTO!!A HODNĚ!!
    • kajuska4

      Re: KRETÉN!!!!

      jj presne *9* *9*
  • je to blbec

    je to blbec.nemusel ztrapnovat vanessu hudgens jen kvuli tomu ze asi pred 3 rokama nafotila nahe foto tu je vide jak ji ztrapnuje na teen choice awards 2009.rikal jako kde je vanessa hudgens a pak rekl holka drz si saty a takovy pitomosti tu je tedy to video http://www.youtube.com/watch?v=PcyO PuRdiL0&feature=player_embedded
  • 21.4.1993

    .......

    je to uplny magor
  • Prima herec

    Dane Cook na mě zapůsobyl svými komediemi.Dříve jsem ho neznal,ale ted ho znám jako komika.Viděl jsem například komedie Rande měsíce a Klikař Charlie.Tam se mi líbil.Dnes slaví narozeniny.Je mu 37 let.Vše nejleší,Dane!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit