Přejít na výpis diskuzí

Dani Pedrosa

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pedrosa je Nejlepší doufám že v motogp vyhraje titul marguez jezdí jako prasátko. Padroza jezdí čistě. V Aragonu ten kontakt jasně zavinil Marguez aby se ho zabavil. Při konci roku jasná týmová režije pro Margueze je to prostě nanic . Každopádně držím mu palce *3*
  • marc je lepší, ve své první sezoně moto gp a jede si pro titul
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php
  • rossi.love46

    narozky

    ahojík....přeju ti vše nejlepší k narozkám...ať se ti ve všem daří .... *15* mucq *14*
  • nici2

    Všechno nej !

    Všechno nejlepšíí Danii! *14* hodně úspěchů :) jak v závodní kariéře tak v osobním životě :) ! *14* jsi nejlepší!
  • nej...

    HAPPY BIRTHDAY DANI *15* *15* *15* *15*
  • Happy Birthday

    *14* oou Dani moje LOVE.... *14* Všechno NEJlepší!
  • nici2

    Chceš se přihlásit do fanclubu Daniho?

    Jestli chceš být fanouškem Daniho... *14* atd tak se kukni na můj blog na tento odkaz jo: http://dani-pedrosa26.blog.cz/0808/ prihlaska-do-fanclubu-daniho#koment are
  • nici2

    dani bude v Brněě :o*

    úúůůů už to tu bude...Danísek bude závodit v Brně...doufám, že se mu prstík, kolínko a zápěstí do té doby zahojíí... *14* *14* *14* *14* Dani jsi nejlepší!!! *14* *14* *1* *14*
    • Re: dani bude v Brněě :o*

      mno to taky doufám je fakt boží , ale prý už je v pohodě , dělali s ním rozhovor ve španělštině tak jsem něco postřehla
      • nici2

        Re: Re: dani bude v Brněě :o*

        *5* *14* jj on říkal, že na závody v Brně bude plně připraven... *14* *14* moc se těším....ůůůů asi nezvládnu..jen doufám že enbude pršet *9* *9* Dani! Dani! You are the BEST! *14* *14*
  • Dani Pedrosa 4-EVER!

    jeeeej tady je to jakýsi zakřiknutý lidišky... *9* Noo je tu už dávno NEW sezóna tak co zase rozproudit trochu krev? *15* *8* Daaaani ale začal upe úžasněěěě!!! Já mu to moooocka přeju... *14* *14* I lOVE YOU Dani und Marcelinka *14* Mojeeee vdě největší lofešky *14* *14*
  • blog o Moto GP

    Ahoj, koukněte na blog věnovaný Moto GP sezóny 2008!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit