Přejít na výpis diskuzí

Daniel Bič

OSOBNOST 27.3.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl to nejen báječný člověk, ale i soused. Nezkazil žádnou legraci, bylo báječné si s ním povídat, nebo třeba jen přátelsky pokřikovat z okna do okna, pořádat dětský den, užívat si letního odpoledne mezi dětmi.
    Do poslední chvíle rozdával úsměvy, ač únava musela být obrovská a sil ubývalo.
    Všichni jsme mu drželi pěsti, aby zvítězil.Odešel ale do zaslouženého nebe.
    Nezbývá než říci:,, Dane, budeš nám tady moc chybět." Nejvíce ale svým třem děvčatům................
  • nejlepší kamoš mojeho taťky a v 36 umře *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *13*
  • Snad už mu je líp, R.I.P.
  • wow

    v divadle mě vážně moc zaujal, talentovaný tanečník a sexy chlap *3*
  • :D

    všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • David

    Tak jsem byla na Je třeba zabít Davida a měla jsem štěstí na Dana, jako baleťák a matrix tanečník byl super *3*
  • super tanečník

    Danečka jsem viděla v několika muzikálech a kráááááása, závidím dámské company *14*
    Chtělo by to nějaké nové informace o tom co teď dělá nebo další fota, máte někdo něco? *7*
    • Re: super tanečník

      jj, taky mě dostal a nejen on, všichni muzikálový tanečníci jsou úžasní (i když on je nej *14* ), bohužel se toho moc o členech company nedá moc zjistit *13*
  • aaach:)

    Sultán v jeho pojetí je krásný a ještě lepší je jako jeden z kulhavých tanečníků, ta choreografie je nádherná a Dan je super *14* *14* *14*, nedávno jsem byla na Kleopatře a taky nádhera, dá se nějak zjistit, kdy tančí v jiných muzikálech?
    • eraclea

      Re: aaach:)

      V muzikálech nevim,ale doma tančí pořád *1* *3*
      • Re: Re: aaach:)

        doufám že ne podle toho, jak někdo píská *1*
  • otázka

    Je ženatý????
    • eraclea

      Re: otázka

      Jo *8*
  • eraclea

    fotka

    Přidala jsem Vám tam další fotku *1*
    • nellanie

      Re: fotka

      děkujem,je nejvíc krásná:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit