Přejít na výpis diskuzí

Daniel Holovský

OSOBNOST 27.9.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes mé pobavil FB profil Dana. VS, SS, statní zkoušky z práva. :D Dan nema ani tu střední školu jak se zde uvádí, jen učnák kuchař - číšník tak co to tu plácáte :D
  • daniel holansky

    AHOJ daniel Holansky je super chlap a vi co mu pišete ty kraviny že se nesprchuje atd jte kreteni co zavidy že je lepči neš vi každej se starejte o sví *3* *3*
  • lindina

    :-)

    Viděla jsem teď předchvíli ONE MAN SHOW a předtim jsem ho fakt nemusela,protože ve vyvolených byl fakt zlej,ale teď mi přišel roztomilej,ty vlasy mu takhle sluší chvílema připomínal Colina Farrella a je to prostě kluk co má image takovýho záporáka,protože takovej je,ale je to zajímavý.Umí si ze sebe dělat srandu a to je důležitý.Sice by neškodilo bejt v duchu skutečně lepším člověkem a né jen pro lidi,ale to se snad podá.U mě 100% zlepšení od předtim. *4*
    • lindina

      Re: :-)

      Proboha nechápu co to semnou je takovejch chyb,to jsem musela být úplně mimo. *1*
      • lindina

        Re: Re: :-)

        Je to divný.Píšou se vám tady kraviny,nějak to blbne. *9*
  • jaruskar.

    Njn

    umi uzasne moderovat je v poho ale naa mamrese nema to mam z vlasni zkusenosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *4*
  • Daneček

    Dane dokážeš se prosadit a ostatní at si sednou na zadek. Dan je výborný moderátor, který i ve velmi prekerních situacích dokáže přemýšlet a padající akci opět pozvednout svým improvizováním.Nebojí se a snaží se. Takže ode mně je ocenění a držím palečky při MNOHA dalších akcích.:-))papa a měj se zlatečko. *4* *5*
  • heath.4ever

    debil

    nechutný kretén a namyšlený debil
  • whe

    CO JE TO ZA ????
    DIVNÝ LIDI - PRAPODIVNÝ NÁZORY.
    JSTE OBĚTÍ MEDIÁLNÍ SRAČKY *16*
  • Je nádhernej!!!

    Danečku miluju tě jsi nádhernej a sladoučkej...nic si z těch kecu nedělej.Jen ubohá závist...
    • Re: Je nádhernej!!!

      Jeho smrad mu vážně nezávidím *13* *15*
  • Tak vy už opravdu nevíte co...

    Vy už opravdu nevíte co...V životě by mě nenapadlo se vměšovat do nějaké diskuse mé osoby,ale tohle je už fakt trapný.Já si myslím,že jsem čistotný až moc.A ten trapný vtip dole...jsem nepsal opravdu já...No...tak se mějte a já se jdu teda osprchovat,abych nesmrděl :-) Mějte se hezky.A přeji vám všem jen to nej.Ahoj.Dan.
    • Re: Tak vy už opravdu nevíte co...

      TEN VTIP SI SI NAPSAL TO NEOKECÁŠ, NÍZKÁ INTELIGENCE, "INTELIGENTNÍ HUMOR" *15* *15*
    • Re: Tak vy už opravdu nevíte co...

      .. *13* za pravdu se každej pere, že Dany *1* *15*
  • Daniel Holovský je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Idol - náctiletých Daniel Holovský údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Dan neustále pracuje nebo sportuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Danova nejmenovaná kamarádka.
    Dan Holovský se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá. Jeho přítelkyni opravdu nezávidíme.

    No fuj, jdu blejt....
    *9* *9*
    • Re: Daniel Holovský je smraďoch

      kolikrat dene se meješ ty určitě je čistejši neš ty a starej se sam o sebe stebou v posteli nespi tak ho nečuchej *3* *3*
    • Re: Daniel Holovský je smraďoch

      DOBYTEK!!! JE UBOHEJ *16* *16* *5* *5*
      • Re: Re: Daniel Holovský je smraďoch

        zavidiš vid mu to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit