Přejít na výpis diskuzí

Daniel Pudil

OSOBNOST 26.9.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno

    mno Dany... sice mě nejvítz mrzí že od nás odešel (sks), ale co nadělám =( stejně si myslim že v liberci dlouho nebude a půjde do zahraničí! moc bych mu to přála je to sen každyho fotbalisty!A to s tim eurem je taky skoda=( ale zas to mdia hrozne secko hrotili a dělali z toho kdo vi co!!! ty on ví sám co udělal.. =)
  • vítej zpět

    Ahojky,tak jsem moooc ráda,že se vracíš do Slovanu,ale raději bych Ti přála nějaké super zahraniční angažmá *4* .Ale pokud to nevyjde,nevadí,rádi Tě přivítáme zpět,DANE vítej doma!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Gratulace

    Ahoj Dane,
    gratulujeme Ti získání titulu a přejeme mnoho dalších úspěchů.Seš borec a na EURO jim to ukaž. Vondráčkovi/Zvíkovec/
  • SKS

    Jooooo Daniel je prostě nej a jak měl na hlavě dneska vyholenou tu 16 tak mu to moc slušelo je moc v pohodě sympatickej SLÁVISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • autogramka

    Pudil 4ever.. =) by jste nekdo na autogramiade sks?? *15*
    • Re: autogramka

      jj bylo to supa ja se s Danym dokonce vyfotil *4* to se mam co je prostě nejlepší!!!! *3*
      • Re: Re: autogramka

        fakt ty taky? j ja taky takovej pocit ja jaeste nemela a hlavne je nejvic v pohode da se s nim kecat upln nejlip =)) *3*
        • Re: Re: Re: autogramka

          jj je moc v poho prsotě Dany no....byl to fakt supa pocit :)
  • Pudil best of

    Danýsek je muj skoro nejoblíbenější hráč po Šmícovi...a Tavaresovi..je to fakticky velkej borec..mám fotku jak sem s nim vyfocená...a je fakt nádhernej..podívejte se mi na líbko marky3 papa *4*
  • Pudil

    Pudil je nejlepši fotbalista !!!!!!!!
    *3*
  • Plešoun Jarolím ven!

    Vyhoďte konečně toho trenéra-plešouna Jarolíma!!!! *9* *15*
    • Re: Plešoun Jarolím ven!

      Jarolím je dobrej tak mlc!! *16*
  • Ako?

    Jsi Pudil nebo Prudil? *9* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit