Přejít na výpis diskuzí

Daniel Volný

OSOBNOST 27.2.2009 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte někdo jeslli je ženatý a má rodinu. Petra
    • Ano je ženatý a má dítě :-)
  • Nevíte náhodou v jakých představeních hraje nějakou viditelnou (nepřehlédnutelnou) roli? Chtěla bych na to jít...
    • Ahoj,tet' jsem byla ve čtvrtek na něho v Slezském divadle Opava, na představení D´Artagnan aneb tři mušketýři, hrál hlavní roli,je strašně pěkný a představení doporučuju !!! Zasmějete se a uvidíte ho,doporučuju přední řady .. :)
  • Na té profilovce nevypadá ani zdaleka tak hezký jako ve skutečnosti.
  • Nevíte náhodou v jakých představeních hraje nějakou viditelnou roli? Chtěla bych na to jít...
    • D'Artagnan aneb tři mušketýři
  • Já jsem si šla po vystoupení: "Tři mušketýři" pro podpis a on si se mnou povídal. On je FAKT sympatický... Pořád jsem se na ten podpis dívala a vzpomínala na toho úžasného a hezkého herce. Doufám, že se s ním ještě potkám...
  • Je to ten nej herec! Nedávno jsem byla na hře: Cesta kolem světa za 80 dní a ta jeho role byla fantastická! Super *3* *3* *3*
  • tento herec je kámoš od mého bratra takže taky už je to skvělé *5*
  • :D

    Když jsem ho prvně viděla v televizi, nevěřila jsem vlastním očím. Musela jsem k televizi přivolat svou matku, aby mi potvrdila, že je to on. Zmátlo mě hlavně to, že ho předabovali(chápu, zřejmě byla potíž v opavském "krátkém" zobáku).

    Kdysi jsem chodila s Danem na stejnou základku a bydlela kousek od něj a pro mnohé holky z naší školy a z okolí sídliště to byl idol(můj ne, ale nemohu mu upřít, že je to sympaták). Takže vidět najednou v televizi někoho, koho vídáte roky skoro denně, je to trošku šok. Ani jsem netušila, že studoval herectví.

    Ale přeji mu hodně úspěchů a ať tu naši Opavu taky hezky proslaví :D i s Michalem Stalmachem :). Určitě na to oba dva mají a bude příjemné vídat v televizi známé tváře :).
  • Ahoj

    *14* *14* Je krásnej toje totiž muj manžel jemi taky 26 jsme manžele potkali jsme se ve školce v 5 třídě jsme spolu už začali chodit *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Asi těžko... Bude se ženit až za chvilku. A nelži!!! *6* *10* *10* *16* *16*
  • Daniel

    Skvělý herec, viděla jsem ho v Romeovi a Julii, V poprasku i v pověstech. A navíc si mě on a jeho kámoši jednou všimli, když jsem byla v té kavárně za divadlem a oni tam taky přišli po představení. Sympaťák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit