Přejít na výpis diskuzí

Daniil Strakhov

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verinka72

    kvašný

    Nejhezčí ruskej herec *14*
  • nejkrásnější chlap na světě

    sakra chlape, škoda, že jsi o tolik starší! *14*
    • Re: nejkrásnější chlap na světě

      suhlasim
  • Přání k narozeninám

    Daniile, přeji všechno néj k narozkám, štěstí, zdravý, pohody a lásky... *3* *14* *4* *8*
    Mohly by s ním zase něco dávat v televizi. *3*
  • Anastásie

    Milá Martino Ano, Anastázie je první seriál kde jsme Daníka objevili. Ale jelikož ho zbožňuji už docela dlouho, tak jsem zkoukla další jeho z pár seriálu a filmů, a musím uznat že jako herec, je stejně tak super jako on sám Takže kdyby jsi měla zájem stačí říct
  • Přání k narozeninám

    Daniile, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví...... *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *8* *8* *8* *8* *4* *4* *4* *4*
  • Krasavec

    Daniile, jsi krasavec, nikde v žádném ruském filmu ani v seriálu jsem Tě neviděla hrát, až v telenovele Anastázie. Škoda, že autoři se rozhodli ukončit natáčení pokračování. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
    • Re: Krasavec

      Milá Martino *3* Ano, Anastázie je první seriál kde jsme Daníka objevili. Ale jelikož ho zbožňuji už docela dlouho, tak jsem zkoukla další jeho z pár seriálu a filmů, a musím uznat že jako herec, je stejně tak super jako on sám *14* *14* Takže kdyby jsi měla zájem stačí říct *4* *4* *4*
      • Poděkování

        Milá Leo, máš pravdu, že telenovela Anastázie byla první telenovela kde se Daník objevil a uplně mě okouzlil. Je to krásný člověk jak vzhledem tak myslím že určitě i povahou. Ale žádný další snímek jsem s ním neviděla, měl hrát i v seriálu Brigáda, ale na ten jsem se nedívala protože běžěl pozdě. Kdyby to nevadilo zájem bych měla. Když tak se domluvíme přes výše uvedený e-mail. Díky za nabídku. *4* *4* *3* *3*
    • Re: Krasavec

      No jasně Anastásie je hlavní a nezapomunutelný seriál, kde jsme Daníka objevili. *14* *14* Ale jelikož už ho zbožňuji docela dlouho, dostala jsem se docela dál a zjistila jsem že Anna není jedinný seriál kde je Dan vynikající herec. Je i spousta seriálu a filmů, kde jsem ho mohla poznat.A mohu vřele doporučit *3* *3* Takže Martino, stačí říct
      • Re: Re: Krasavec

        Okrem Anastasie som ho nevidela inde hrat, mozes mi prosim nejake filmy odporucit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit