Přejít na výpis diskuzí

Danny Mesároš

OSOBNOST 20.6.2007 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tak hezkej
  • Našla sem dannyho na facebooku je tam jako smokie duhai a má prifilovky na který má planetu země
    • A jak vis ze je to dannyho Facebook?
  • Love you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Škoda že tedka nikde nehrajes *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* ale jinak je fakt sexous a nejvíc mu to slušelo jak hral v at ziji rytiri a ta scena s tim prasatkem *12* *1* nej!!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* ..............
  • Já taky Dannyho miluju je tak krásnej má charakter dobře hraje a já ho viděla jenom jako lukáše v horákovích *13* *13* *13* *13* *13* Ale vždycky ho budu milovat a nevzdám dokud se aspon nepozdravíme *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! Proč už se neobjevuje ve filmu? :(
  • Já vím ,že se mi Danny asi jen vysměješ ,ale miluji tě.Jsi ten nej kluk. Jsi krásnej, ale co je hlavní máš krásnej charakter a to se cení........MILUJI TĚ *14*
  • Je Daniel Zelinka a Danny Mesároš jedna ososba nebose pletu ? To je blbost, co ?
    • Je to jedna osoba. Tamten Daniel je jen z ulice. ;)
    • Sonylin1990
      Danny Zelinka nebo-li Daniel je role v Ulici...ale je to ta samá osoba - herec :)
    • Je to jedna osoba *3*
  • Pravda nebo lež??

    ahoj, chapu ze tento prispevek Danny nikdy neuvidí, a ikdyby tak si tak akorat procte a zapomene, co je jedna pitoma holka kdyz slavna osobnost jich muze mit tolik?? a co je jedno prani, kdyz si jich kaznej z nas preje nejmene tucet?? ale i presto, moc bych si prala poznat Dannyho osobne, ale to asi vsichni, no chapu ze jemu to asi bude jedno, ale ja bych byla ten nejstastnejsi clovek jen kdybych ho mohla pozdravit a treba jen na malou chvili se s nim dat do reci, zamilovala sem si ho, ale chapu ze tehle nikdy neuvidi a i kdyby tak mu to bude jedno a me prani rozhodne nesplni, smula no proste to nejde :-(
  • rutenbach

    Danny

    Je prostě luxus,kéž by byl víc vidět v telce xD *14*
    • zuzik111

      Re: Danny

      Též si říkám...
  • mucq954

    Všechno Nejlepší!;

    Všechno neeej!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit