Přejít na výpis diskuzí

Daveigh Chase

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je krutá hlavně když hrála samaru morgen v kruhu
  • vikikiky
    Ja ten film sice nevidela ale .......................................brrrrrrrrrrrrrrr


    A o. Cem to presne je predem diky za odpoved


    Viki vikikiky@seznam.cz
  • HAPPY 23rd BIRTHDAY!!! Happy B-Day!!! *3* *4*
  • jak se jmenuješ celým jménem caroll - furinka *8* *8*
  • Děti by se neměli dívat na horory .. Zatím jich tu vidím dost .. :D A jsou úplně vyjevený z toho, že Samara neexistuje .. :D
    • S tím souhlasím(děti do 13 let) vždyť to není "pro mne" horror jen trochu to připomíná
    • Přesně :D
      Ani jsem netušila,že si někdo myslel,že vážně existuje..:D
      • Asi tak kruh sem viděla v 5 letech a ani trochu sem se nebála a věděla sem že neexistuje to bylo jasný :DDD
  • Ahoj,já nevěděla že hraje v Kruhu Samaru. JÁ sem se tÉ Samary BÁLA ale uŽ se nebojÍm protoŽe NENÍ opravdickÁ. VIDĚLI STE TREN VIDOKLIP JAK JE TAM SAMARA? JÁ NE A ANI SE NEPODÍVU. PAPA ODEPIŠTE *5* *4* *14* *1*
  • lol lidi vy jste trapný tohle je osobnosti.cz chapete cz tohle zakladaji jenom češi co by tu delali americani ?? kdyz ani cesky neumi...je videt ze jste ejste maly nebo nechapu vase mysleni...lol ja zvas jebu :D *1* *1* *1*
  • !!!!

    No ale co by jako dělala daveigh na českých stránkách !!!???
    Takových lidí je hodně co vidává za celebrity a je to dost trapný !!
    • Re: !!!!

      to jo, ale trapnější je psát komenty s hrubkama ://///
      • Re: Re: !!!!

        jenže osobnosti nejsou jenom český stránky. Má k nim i přístup Amerika víš holčičko =DD
  • ahoj

    Ahoj Daveigh,
    líbilo se mi, jak si hrála v Bethovenovy 5 tu Sáru Newtovou. *3* *4* *15* *4* *1*
    • Re: ahoj

      Thanks! Very Much :-)
  • Myslela jsem...

    no..já jsem myslela,že Daceigh je mnohem mladší aspoˇo o 4 roky.....v Kruhu vypadala na 8 možná 7 nebo i 6 let.....nechápu to...to ve 12 vpadala tag malá? *7* *9*
    • thanks

      no...I am 19 and looks good---!!!---
      *10* *16* *8* I am played in film Beethoven3 4 5 sara---
      • Re: thanks

        je ona nám sem napsala no to je vzřůšo *14*
        • Re: Re: thanks

          what´s..??.. *5* I I´II arrive to the czech Republic *1*
          • Re: Re: Re: thanks

            jsi vážně trapná Daveigh neumí česky
            • Re: Re: Re: Re: thanks

              jenže na google to není přesný. Na googlu dáš něco a přeloží ti to pak to dáš aby ti to přeložilo do čj a je to uplně něco jiného ;)
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: thanks

              přesně tak to může kdokoliv sem napsat že je to ona ,dá si to na google překladač a jede
            • Re: Re: Re: Re: thanks

              I can speak to czech language..!!..a little... I am learning czech language..and clean up your act..!!..please *16* *10* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit