Přejít na výpis diskuzí

David Belle

OSOBNOST 4.1.2007 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David je byl nych rad kdyby me ucil i kdyz bych se na zacatku posral takto se musim ucit z videi
  • jo am uze byt nekdo lepsi ale david vymisli novy trik a to bude odjeb
    *1* *3* *5*
    • Tež jsem z Orlové..a skáču:DD David Belle=Best of the Best:D
  • jo Le parkour je dobry ale nezapominejte na freerun a ja si myslim ze damien walters je lepsi nez cyril smirte se s pravdou *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • :D

    noa ze skacete ja parkour skacem od narodenia je mi 13 *16*
  • s

    Jsi muj vzor
    • Re: s

      ja tiez skacem mam 13 *4*
  • drobekkk

    nej PARKOURISTA

    David Belle je nej parkourista a hned po něm Cyril Raffaelli.....jsem ráda, že parkour založil, je to totiž nej (sport) u kterého se zatim držim *1* *14* ....ráda bych ho potkala.. *7* *14* *14* *14*
    • Re: nej PARKOURISTA

      aj ja by som si prial sa sním stretnuť na 100% je to moj idol a vzor !!! idem si dať urobiť vlasy ako on a melir :) jedno ucho okrsok 13 napr je film v ktorom hraa David Belle *4* *4* *4* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: nej PARKOURISTA

      hej z kama si moc rad skacu parkou kdyztak napis icq nebo skype *5*
    • Re: nej PARKOURISTA

      to mas pravdu *15* *15*
      • Re: Re: nej PARKOURISTA

        ty si hovado ale david je borec *1* *1* *1* *13* *13*
  • malik

    david belle je borec bez nej bych s kamosem neumeli prkour vse mame od nej *4* *5*
    • Re: malik

      ja taky skacu parkour a jdemito jen proto ze znam davida bella
  • parkour

    david je nej parkurysta jakýho znám.. dobrej je i ciril rafaeli, dyt spolu hrály v okrsku žejo.... je mi ctí že sem ho moh aspoň jednou vidět na živo... *3*
    • Re: parkour

      http://www.youtube.com/watch?v=jlGH ssfInDM aj ten je dobry odporucam kuknut *3*
    • Re: parkour

      máš pravdu je totypek *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: parkour

        le evolutione ea parkourist
  • muck

    jou klasavec *14*
  • David Belle

    david belle jenejlepsi clovek jakeho znám je to pro mě velka inspirace také dělám parkour a učím se hlavne od nej je to nejlepsi parkourista na svete sem mu vdečnej za to že vymyslel parkour kdybyste nekdo chtel mrknete se na moje stránky a zaregistrujte se: http://petrklein.ic.cz
    • Re: David Belle

      *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit