Přejít na výpis diskuzí

David Bonk

OSOBNOST 9.11.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přívěsek

    chtěla jsem se zeptat na přívěsek, který má David vždy na krku, vypadá vážně hezky, nevíte, co to je? *4* *1*
  • veronnyka

    Proč?

    Nevíte někdo jak k němu na profil přidat že je členem skupiny Panik? Má tam jen Nevada Tan, zbytek kluků má i Panik..
  • _cathy_

    Narozeniny

    No jo,.... sice opožděně, ale přesto...xD Vše ney k těm včerejším Davidovým narozeninám...xD
  • Davídek

    Dneska má Davídek narozky..Takže Davís všechno nej..hodně štěstíčka zdravíčka,úspěchu,lásky atd.. Prostě všechno nej nej nej nej nej no..
    Ich wunsche dir viele Glüc,Gesund,vielen Geschenken und Liebe....tak takhle je to německy,ale já se němčinu neučím takže to asi nemám správně přeložený..Tak se omlouvám..
  • Bonk

    Když mám bonk já tak jakto že ho máš ty ty jedna klinebonk *10*
  • Davííííííí

    toe ten nejhezčí, a nejroztomilejší, a já nevim co eště, kluk na světe... a žádnej ošklivej a neschopnej kytarista - viz. Timo... *14* *14* *14*
  • Dajvíííí

    Já nevím ale on at´dělá cokoliv tak vypadá prostě jako andílek! *14*
  • David

    Davíídek je ten nejnejnejnejnejnenjnej..... ze skupiny NevadaTan je upa uzasnej a nejhezčíííí..!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • david

    david je upe krásný!!! nejlepší sou ty brýle - úplný crazy frog *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit