Přejít na výpis diskuzí

David Hlaváč

OSOBNOST 11.7.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavpav14

    David Hlaváč, dnes jménem David Petrskovský 8.12.2019 zemřel. Ať je mu lehká zem.....

  • Zdar Dejve tady Peta Okac posledni dobou jsem si na tebe casto vzpomnel jak asi zijes, co delas a podobne.Zadal jsem jmeno do vyhledavace a vyslo mi tohle.Kdyz jsem se dival na fotky co mas v profilu, vzpomnel jsem si na ten sedy rolak craft, ktery si tak rad nosil.Mas ho i na te fotce.Kdyz tak napis co a jak na mail petr-okac@seznam.cz opatruj se
    • peta, musim te sklamát ale nehci davida diskreditovát, ale musim ti řic právdu, david po natočení filmu učasnici zajezdu v r 2006 začal točit pro gay prudukci belami, umělecke jměno davy paxton, mužeš si to ověřit na stránce belamionline, nebo belami gassip, točíl asi 5 nebo 6 let, jeho filmi najdeš po zadani davy paxton všechny filmi jsou dostupne na netu,
  • DH

    Davida jsem na střední škole učila. Od doby kdy skončil, už nevím kde je a co dělá, ale třeba se někdy náhodou někde potkáme... Ráda bych ho viděla, byl moc fajn stejně jako jeho bratranec se kterým chodil do třídy.
  • Kontakt

    Potrebuju kontakt na Davida...pokud je to mozne. Nejsem jeho fanousek ani doterna fanynka. Jistou dobu jsme se setkavali a potom jsme se ztratili, nic jsem o nem nevedela az jsem nasla jeho fotky na netu. Jen chci vedet, jak se ma.
    mirka4@seznam.cz
    • Re: Kontakt

      Já jsem se sním seznámil při naší spolupráci při natáčení filmu Účastníci zájezdu a určitě by si nepřál, aby ti na něj někdo dával kontakt... to je tvůj problém že si ho ztratila. Já to znám, lidi co mě znali se o mě začali nějak zajímat, až jsem začal hrát v TV. Takže Ahoj
      • Re: Re: Kontakt

        Jseš namachrovanej debil. David

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit