Přejít na výpis diskuzí

David Kostelecký

OSOBNOST 13.8.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vjelda

    stránky

    www.dkostelecky.cz *4*
  • vjelda

    co to znamená,

    teda, co to má bejt za novou fotku? to je něde v divadle, ne, A co to je za sličnou slečnu vedle Davídka, Že by ten filuta měl slečnu a já se to zase dozvěděla jako poslední? *9*
    • andrii

      Re: co to znamená,

      Fotka je z ankety Sportovec roku 2008 a slečna vedle Davida je jeho přítelkyně.
      • vjelda

        Re: Re: co to znamená,

        to je sympatická slečna *3*
  • vjelda

    email

    Jo ale nic... asik se bojí nicméně adresa je perazzi25@seznam.cz abyste neřekli, že se s Váma nerozdělím o tento požitek *3*
    • andrii

      Re: email

      Díky, já na něj mail vím, ale ještě jsem neměla příležitost mu něco hezkého napsat. *3* Myslím, že nemá spíš čas.
  • vjelda

    email

    Chacha našla jsem Davidovu emailovou adresu a dokonce ji sám napsal v jednom rozhoru na chatu........ dalo se čekat že t bude něco s jeho pistolí... *3*
    • andrii

      Re: email

      Už jsi mu napsala? *3*
  • vjelda

    Anomince

    Ahojky, to kdybych věděla email tak taky píšu. Zkus to přes klasickou poštu k němu a nebo k jeho spíše rodičům, adresované na jeho jméno.... budeš to mít jistější....... *4*
  • anonimka

    ahoj nevite nekso kde najdu telefoni cislo nebo emailovou adresu davida ??????
  • andrii

    Odkaz

    http://plzensky.denik.cz/zpravy_reg ion/kostelecky_na_navsteve_v_plzenc i.html

    Je to opravdu velký sympaťák. *3* *3*
    • --clariska--

      Re: Odkaz

      jooo to je xD uplne v pohode jako xD jenom mluvil strasne strucne xD se nas asik bal xDD
      • andrii

        Re: Re: Odkaz

        Tak to je super, že jste měli tu možnost se s ním setkat. *3* Co vám ještě hezkýho povídal? Já ho mám hrozně ráda. To, že je takový skromný. *3* *3*
        • --clariska--

          Re: Re: Re: Odkaz

          no my snim mely jakoby diskuzi :o) sme se ho mohly psat na ruzny otazky atd. a videla sem pravy olympijsky zlato heeec xP xD
          • andrii

            Re: Re: Re: Re: Odkaz

            Takže skvělej zážitek, co? *3*
            • --clariska--

              Re: Re: Re: Re: Re: Odkaz

              jj...celkem dobry...ja sem ho stejne nak neposlouchala xDDDD
  • vjelda

    Já to neviděla

    jejda, fakt? to nejni fér... já to neviděla byla jsem na brigádě do večera.... nemáte někdo záznam či něco takového nebo nějakou stránku kde by byl tento záznam z pořadu Uvolněte se prosím? *9*
    • andrii

      Re: Já to neviděla

      http://www.ceskatelevize.cz/program /detail.php?nzv=Uvoln%ECte+se%2C+pr os%EDm

      Příjemnou zábavu. *3*
      • andrii

        Re: Re: Já to neviděla

        Pardon, tak přes tenhle odkaz to nejde. Dáš www.ceskatelevize.cz, pak pořady a-z a tam klikneš na Uvolněte se, prosím! *3* *3* *3*
  • andrii

    David u Krause :-)

    Včera byl David v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím! Byl výbornej. Tak dlouho jsem se už nepobavila. Díky Davide za prima páteční večer. *3*
  • vjelda

    konečně se ví

    a ještě jsem chtěla dodat... o střelbě se téměř nikdo nezmiňuje v novinách a v telce taky.. jen snad, když je ta olympiáda a nebo mistrovství. Snad se to už konečně zpraví a bude se o ní psát více, když už se ví o Kosteleckém a Emmons. Byla bych nadšená *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit