Přejít na výpis diskuzí

David Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14* --------David Kraus.ten ma přitelkiny
  • Ahoj jmenujise Adela ted jdu do 6 tridy a za 4 toky výjdu dali. Bysme si 1 rande. Aho milumi tě *14* *14* *14*
  • moc se líby.v hlavně tvoje tvář má známy hlas
  • David Kraus jsi svobodný muž že jsem taky svobodná žena tvoje pochopení a skvělí humor jsnme manžele nám to klape skvělý chlap nezadaný sms na mobil a volát se mnou máme vztah jsi Vip zprávy že tam pracovál jsi můj sympatický mladý chlap budeme mt první sex co jsi zpival tvoje tvář znáý hlas jsi dobrý pro tebe žena a manželka David Kraus *14* *14* *14* *14* *14* miliji.tě lásko
    • duul
      Jak zpíval v Tvoje tvář má známý hlas...,,Nein!" Doufám, že se ti písníčka Du Hast líbila a dokázala sis ji přeložit :D ....možná byla pro tebe *1* *3*
    • Co to je za blábol
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14*
  • Pohadka-Kralovsky slib,libil se mi ale nejvic se mi tam libily tyto tri postavy Princ a Dina a Bohdan.Ahoj Davide preju ti at se ti v zivote dari a hodne uspechu....
    • Tak zrovna v této pohádce dokázal,že není ani herec,ani zpěvák,ale jen profesionální syn! *11*
  • V životě jsem neslyšel horší zpěv!!Lidi,tohle přece néé...
  • Davide všechno nejlepší k narozkám....pro tebe jen a jen to nejlepší :-*
  • Všimla jsem si,že chlapi většinou Davida Krause nemají moc rádi,protože málokterý z nich má to,co on. Charisma,talent, úspěšnou kariéru, spousty fanynek, přitažlivost, i když má takový ten pohled "kriminálníka". David je prostě nej a většina chlapů mu podle mě jen závidí, proto ho pomlouvají.
  • Davídek,ač má pohled gaunera, je strašně sexy, podlamují se mi z něj kolena, zbožňuju ho. Chci ho vidět naživo. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit