Přejít na výpis diskuzí

David Silva

OSOBNOST 29.6.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • david silva

    David Silva no to je tipan a na nej Liverpool jen ceka doufam ze tedka v lete k nam prestoupi
  • dbd

    je pěknej *14*
  • Silva=)

    NU JÁ HO ZBOŽNUJU *14* *14*
    JE ÚÚŽA...DOBŘE HRAJE FOTBAL A NAVÍC KRÁSNĚ WYPADÁ *4*
    TO JE WRAŽEDNÁ KOMBINACE *1*
    A NEWÍTE JESTLI MÁ HOLČINU?? *15*
    POR FAVOR ODEPIŠTĚ *14*
    • g-3-n-k

      Re: Silva=)

      Mno podle me holku nemá ... *4* doufám xD, ale na MySpace má, že je single .... tak nwm nu a je to fakt moooc gooode fotbalista a je fakt dost pěknej ... *3* ale ovšem to skoro každej druhej španěl že xD
      • Re: Re: Silva=)

        ahojky, prosíím tě jaký má myspace?*4* teda pokud to neni tajný *3*
      • Re: Re: Silva=)

        Spíš každej první a půltej *1* *1* *1* ale je k sežrání, to se prostě nedá zapřít!
  • DS

    Podle mě je David Silva velmi kvalitní hráč. Na EURU se přededl jako skvělá součást španělského drtivého celku, kterému ale kraloval Fernando Torres! Valencie v něm má neobroušený diamant, který už ale získává tvar a to tvar skvělého hráče. Je mladý a je dobrý, za dva roky už to může klidně být jeden z nejlepších hráčů světa...
    Kromě jeho hry se mi líbí jako kluk, je roztomile sexy. Taky má krásný oči, ale to už mě pomalu u jižanů nepřekvapuje. No jo, co se dá dělat. Držim mu palce do fotbalový budoucnosti! Má na to!
    • Re: DS

      tak tak on bude za nejaky casem jednim z tech velkych hracu si myslim. spanele na euru fakt nemeli konkurenci, maji uzasny tym a hrace jako torres, casillas, villa, xavi, ramos..mezi ne patri samozrejme i silva. jo a teda shodnem se urcite i na tom, ze kluci tam na jihu sou nejlepsi *1*
      • Re: Re: DS

        Tak to si piš ;) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit