Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Davide,
    jmenuji se Jan Stupka a jsem věrný fanoušek skupiny Lunetic moc se mi líbí vaše písničky, a chtěl bych se s tebou s kontaktovat tak mi můžeš psát na e-mail jenda.stupka@seznam.cz
    Děkuji Jan Stupka
  • Svou kočičku si hýčkám a díky za optání. *3* *4*
  • Všechno nejlepší strejdo Davide. *3* *4*
  • oficiální stránky : www.lunetic.net
  • legoplast

    narozeninky

    čauky Davčo, wše nej k ktvým 33. narozeninkám *14*
  • aaahojjj

    Ahoj Davide jsi hezky a na první pohled i slušný moc si chválím vaše písničky hlavně písen Máma a příběh malého chlapce tyhle píásničky jsou opravdu moc hezké.Si fakt prýma a společně s martinem alešem i Vašíkem zpíváte moc hezky pa
  • lusi1988

    ?

    Ahoj Davco!Nevim jestli si jeste vzpomenes na tu slecnu z Olmika z Arxu,ktera si u Tebe byla pro podpis.Mela jsem bile tricko za krk a copky.Chtela jsem se jen zeptat proc ses potom jeste neukazal,pac jsem s Tebou chtela pokecat.Hodne ses zmenil,tak jsem se chtela zeptat,co Te k tomu vedlo a tak.Nevadi,tak snad se jeste nekdy nekde potkame *3* Tak cau Sympataku *3*
    • Re: ?

      Proc mu radsi nenapises na ofiko stranky? Tam si te spis vsimne. *3*
      • lusi1988

        Re: Re: ?

        Ja nevim,treba proto,ze jsem je nenasla. *9*
        • Re: Re: Re: ?

          www.lunetic.eu
          • Ty stránky bohužel nejedou!!!!
          • lusi1988

            Re: Re: Re: Re: ?

            tak diky *1*
  • RE

    ahoj lidi..schánim na Davida nějakej kontakt a bohužel neuspěšně, tak to zkouším i tady...kdyby náhodou byl někdo tak ochotný tak mi ten kontakt prosím pošlete na e-mail: mirussska@seznam.cz dekuju vsem ochotným lidem *3*
  • Svátek

    Vše nejlepší k svátku. Ať lunetic pokračuje. *14*
  • vase budoucnost

    Mili Davida jak to bude s vasimi deskami *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit