Přejít na výpis diskuzí

Demis Roussos

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho hudba sice nebyl můj šálek kávy, ale musím uznat že tenhle chlap uměl.
    Odpočívejte v pokoji mistře...
    • Při jeho zpěvu se mi vždycky vybaví dovolenkový večer u moře- taneček, víno, pohoda...
  • Proč ti nejkrásnější a nejčistější lidé jdou tak brzy.... *13*
    • Text Vašeho příspěvku
      Jak se říká- koho má Pánbůh rád, toho si bere brzy k sobě... *9*
  • ...lovely lady of arcadia... *3* *14* *4* vsetko najlepsie k narodeninam...
  • poslouchat demise je opravdový zážitek z jeho zpěvu jde až mráz po zádech něco tak nádhernýho a neopakovatelnýho jsem nikdy neslyšela dík za to že je, přeji jěště i nadále hodně zdraví
    • Naprosto souhlasim!
  • Demis je obrovská megastar,nejvíc žeru From souvenirs to souvenirs,z nových je pecka I'm on my way(September) *14*
  • nika1991
    Demis Roussos
    užas mam je ho CD *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Demis je impozantní muž, ale když jsem našla video skupiny Aphrodite's Child -tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=hRRrcornawE&feature=related tak se mi zatočila hlava. Takový krásný mladý muž s nádherným hlasem. Má v sobě obrovskou vznešenost a taky dávku živočišného temperamentu, při poslech té písničky člověku naskakuje husí kůže ......Takový muž se narodí jen jednou za dlouhý čas.... Jeden z členůkapely je Vangelis, jeho hudba je taky úžasná.
    • Samozřejmě jsem nenapsala, že ten mladý zpívající krasavec s kytarou je Demis, snad ho každý poznal....
  • Demis se moc líbí mému muži má plno jeho písniček. Také mám jeho písničky ráda. Hlas má opravdu dar od boha.
  • Já ho zbožňuji už 40 let,je pořád jednička!!!
    Nic krásnějšího a úchvatného jsem neslyšela!!!
  • Ahoj prodam po dohode LP desku Demise 604838143

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit