Přejít na výpis diskuzí

Denise Jonas

OSOBNOST 29.10.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj jste všici hezcí *14* *14* *1* *2* *2* *14* *12*
  • nick jeten nejheščí po joe a trošku kevinovi denise je heske jmeno a prodila moc krasne kluki nicku i love you *14*
    • Čekám odpověď na tuto otázku: Jsi čech!? Je vidět, že ty budeš maximálně tak v 1. třídě. (Možná ve druhý.)
    • Čekám odpověď na tuto otázku: Jsi čech!? Je vidět, že ty budeš maximálně tak v 1. třídě. (Možná ve druhý.)
  • brigit si blba super mama to je asi tvoje mama ze to vis si uplne tukla
  • alex19
    KDO JE HEZCI
    nick jonas(A)
    joe jonas(B)
    kevin lonas(C)

    KOMU NICK DEJTE LIBISE
    KOMU JOE NAPISTE(B)
    KOMU KEVIN napis výsledek 9 999 999x5
    • B rozhodne je to b
      • Já dávám a)! *3*
  • Je to dobra matka, porodila a vychovala tri super kluky, tri Superstars. *3*
    • Hele 4 *15*
  • Všechno nej!!!

    Denise má dneska narozky!!! :) tak všechno nejlepší....bez ní by tu ty tři senzační kluci nebyli :) :) ou vlastně čtyři.... :) ♥ ♥ ♥ tak Happy B-day :)
  • luida

    wow

    ona učila znakovku? A prý i zpívala v kapele se svým manželem. Kluci to říkali v Jonas Brothers:Living the dream. Já se učím znakovku, ale nedomluvili bychom se, ptř znakovka je všude jiná. *9*
    • Re: wow

      jj na nejaky anglicky strance jsem cetla,ze ucila znakovou rec a pry to umej i jonasci:-)ja jsem to teda nikdy nezkousela,asi to musi bejt tezky...
      • luida

        Re: Re: wow

        Znakovka je fakt nádherná, ale fakt není pro celej svět jednotná a to je blbý. Já klukům písnu, jestli to umí. Ale už toho zvládnu dost. Teda jenom slova a zkouším už tvořit věty.
        • Re: Re: Re: wow

          tak to ses dobra *4*
  • Super

    Denise je skvela mamca...:-)a vychovala tri nejuzasnejsi kluky na svete *14*
    • Proč všichni říkáte tři? Vychovala čtyři kluky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit